Nivea-Straight and easy

adusa-

Ahojte rozmyslam nad tym pripravkom od nivey.Ja da sa povedat nema kucerave vlasy ,ale mam ich take vlnite aniekedy su normalne len ofina sa troska akby kuceravila.Takze mne asi postaci aj slabsi pripravok,myslite ze tento pomoze?????osobne mne???bude mi stacit..?a aky dlhy to ma efekt ?

Iwuska

NAJHORSI sampon..bez wyfukania som mala wlasy splasknute,masne od koncekow,hnusne fuj blee..zawer?hned letel do kosa...

chrumka

Keď si ja s vlasmi nic neurobim tak su take vlnite ale dost vlnite co sa mi moc nepaci...Zacala som preto pouzivat niveu, kupila som si hned vsetky 3 pripravky-sampon+2kondicionery a cuduj sa svete pomaha mi to s tym ze si ale musim vlasy vyfukat cez gulatu kefu...najlepsi efekt som vsak dosiahla ked som si kupila fen rowenta lissima...takze odporucam tuto kombinaciu...

tyrusqa

dada:samotny sampon ti nepomoze.ja mam oba a skor ten kondicioner pomaha.ale to len v den ked umyjem a pokial nejdem von..ved teraz je furt vlhko.

Tommas

lucka: hej hej, presne thak kucerave vlasy vam to nevyrovná....ale ak uz mate vlnité vlasy a zehlite si ich thak to docela pomaha , lebo to zjemni vlasy a lahsie sa zehlia....

lucka

no to možno preto vám nefunguje Nivea SaE, pretože ten šampón nie je na vyrovnanie vlasov, ale na rovné vlasy!!! čiže ak ich už máte rovné, vtedy ho používajte...nie keď chcete z kučier á la Felicity mať rovné vlasy =D

dada

Tak ja som si tento šampón kúpila včera.Nechala som sa nahovoriť.Veľmi som tomu neverila ale napriek tomu som si ho kúpila.Zas čo sa stane keď to vyskúšam.Dnes ráno som si hlavu umyla,vyfúkala a nič.Skúsila som to 2-krát s rovnakým výsledkom. NIČ !!! Akokeby som si hlavu umyla s normálnym šampónom.Len to,že mi vlasy pekne voňajú a sú na dotyk hebké. Ja si skúsim ešte dokúpiť balzam a kondicionér aj keď tomu moc neverím...ale nie som sklamaná lebo vedela som ze v reklame secko zveličujú.Možno to pomáha diečatám ktoré maju rovné vlasia sem tam nejakú vlnku. Ináč je to riadny oblb. Z mojej strany je to asi všetko. Po dokúpení a vyskúšaní tu napíšem či to pomohlo. x)x)

veverqua

Dramaturg, ani ten "najsilnejsi" sampon za vsetky prachy ti nedokaze zmenit kvalitu vlasov. Z nicoho nebudu zazracne rovne, len po zehlicke. V kadernictve ti mozu urobit vyrovnanie, ktore vydrzi dlhsie, ale ani to nie je navzdy. Takze to chce bud len trpezlivost so zehlickou, alebo sa zmierit s kvalitou vlasov, ktoru ti nadelila priroda a vytazit z nej co najviac.

dramaturg

Prosim vas poradil by mi z vas niekto nejaky fakt silny sampon alebo ja nwm co na vyrovnavanie vlasov nieco drahe aspon do takych 600 - 800 sk....pls,,a co dokaze vazne vyrovnat vlasy,,,sice ja ich nemam az velmi kucerave ja ich mam take polo rovne :P,,ale cem neco silne....pls odpiste