Nivea-Straight and easy

sonka

moooni
prípravky na žehlenie vlasov, kt. sú z kaderníckych salónov sú síce drahšie, ale nie sú ho somariny, ako si uviedla. Jednak vlasy vyhladia, držia požadovaný tvar účesy opo celý dEň, chránia vlasy pred vlhkosťou, ale hlavne chránia vlasy pred teplom, kt. žehličky vypúšťa. Takže určite sa oplatí, ja mám matrix, ale pojdem si kúpiť ten od l´oréal professional, síce za 600 sk, ale jedna tu písala, že vydrží cca 5 mesiacov, čo je viac ako vydrží spray a stačí ho dať len trošičku.

baby_xx

newerte takymto hlupostiam,ani ja newerim:)ale mozno si ho aj ja kupim:DDhahaha,ale ked sa mi o toho zkuceria wlasy,tak to wyhodim won cez okno:D

moooni

vete co mam cely rad ja som napisala co mi povedali v nivee tak som si ich kupila a je to totalna hovadina mala som ich este viac kucerave a som nasrata lebo som sa ostrihala kde kucertave vlasy nesmu byt takze zehlim poctivo ale mozem povedat ze po tomto pripravky sa mi velmi pekne daju vyzehlit vlasy a nemusim pouzivat ani ten original na zehlenie a tek no co vam poviem ak nemuisite nekupujte ja som to kupila za 300 sk setko dokopy a su to zbytocne peniaze asi az na to ze sa mi dobre zehlia ale nato by stacil aj ten balzam

freid

nivea: myslim si, ze kucerave baby aj same vedia,ze od toho nemozu nic cakat.
Ja mam rovne... sem tam jemne vlnene. Dnes som si ho kupila -zajtra vyskusam a dam vam tu vediet.
Papa

niveaaaaaaaaaaa

baby niektore ste uplne sproste alebo co?? tak jasne, ze z kuceravych vlasov neurobite rovne pomocou tychto pripravkov, funguje to len na rovne vlasy, alebo len na tie co sa len trosku krutia, aby mali efekt vyzehlenych vlasov...

shunka

caute, shit, dnes som si ho kupila, ale je to pekna srajda. Nemá to skoro ziadny účinok, maximalne pekne vonia a vazne vlasy sa mi potom zacali krutit:D ak ja uz neviem:D sranda rozhodne, ale su jemnejsie, ale to je vsetko

johana

dnes sa chystam vyskusat ten kondicioner..a asi si dokupim aj zvysok pripravkou...a nevie niekto ze ako dlho ostanu rovne??? =)

moooni

vete co mam cely rad ja som napisala co mi povedali v nivee tak som si ich kupila a je to totalna hovadina mala som ich este viac kucerave a som nasrata lebo som sa ostrihala kde kucertave vlasy nesmu byt takze zehlim poctivo ale mozem povedat ze po tomto pripravky sa mi velmi pekne daju vyzehlit vlasy a nemusim pouzivat ani ten original na zehlenie a tek no co vam poviem ak nemuisite nekupujte ja som to kupila za 300 sk setko dokopy a su to zbytocne peniaze asi az na to ze sa mi dobre zehlia ale nato by stacil aj ten balzam