Nivea-Straight and easy

moncikaa

????? : keby si potom musela pouzit fen, naco by ti bol ten sampon? :) to by si si rovno mohla zobrat kefu a vyrovnat si vlasy tak .. :) - len moj logicky usudok

mimqa

No tiez to mam vyskusane a myslim si ze na to ako to bolo nakrutene v reklame to v skutocnosti nieje...mam uplne rovnaky strih vlasov ako ma dane dievca v reklame cize rovnu ofinu a dlhsie tmave vlasy a velmi to nepomaha akurat po sampone mam lesklejsie vlasy a velmi dobre vonaju:)...myslim si ze kazdemu to urcite nemoze pomoct pretoze kazdy mame iny typ vlasov a na hrube a nepoddajne vlasy to urcite nepomoze...ked tak tak len pre tie holky co maju riedke jemne vasky...ale inak treba aspon vyskusat:)

princessa

Caute...Je to taak ista blbost ako napr. pantene na "rovne vlasy".. hlupost .... mala som este viac zvlnene vlasy.. reklamna oblbovacka.... ale no aspon ze vazne potom pekne vonaju vlasy a su jemne.. ;)

kajush

hehe..tak mam uz vyskusane,no poviem Vam..nejaky extra zazrak to nie je...mozno pokial ma holka len sem tam vlnku to vyrovna uplne..ale mne nie...ale je to lepsie..je to rozdiel.A ak uz aj nenarovna,ostanu po nom pekne jemne vlasy a krasne vonia