cistitida

marga

a este k tomu drazdeniu mocoveho mechura - ono to bude asi tak,ze nejak sa tie bakterie dostanu do mocovej trubice a potom narobia saparatu.len nechapem preco to mam prave s tymto partnerom,a pred tym som take tazkosti nikdy nemala. a dokonca na tomto mi najviac zalezi a planujem s nim buducnost :) ironia osudu,co uz

marga

zdenka,moja kamoska ma nieco podobne,ale uz dlllhe roky..stale jej treba cikat..uz to ma chronicke,ale neviem ci to u nej nesuvisi nejak aj s psychikou :/ kazdopadne,musi to byt dost blbe...

marga

ja to mam na milion percent z pohlavneho styku...nikdy pred tym som to nemala,az s tymto partnerom..prvykrat sa mi to stalo,ked sme mali predlzeny vikend,a milovali sme sa asi 6krat za 2 dni. potom som mala uplne neznesitelny stav,cestou domov busom som myslela ze sa pocikam,bala som sa,doma to bolo strasne nieco..odvtedy sa mi to stava sem tam,ale vzdy po intenzivnejsom styku..zajtra idem na gyndu,tak som zvedava,mozno mam len nejaky zapal.a dufam ze LEN ten zapal,a nie chlamydie ani nic podobne .

panča

k tomu plateniu -nemala by si to platit, len neviem aky postoj k tomu zaujme tvoja doktorka(ci ti to neda ako na vlastnu ziadost).Inak sa to plati len ak si to das spravit v sukr. labaku. Mne ten odber moja odmietla urobit, lebo som vraj nemala priznaky (vraj by som vyzerala inak ).Ked som vsak doniesla papier, ze partner je pozitivny, tak ma liecila...vyse pol roka

eunomia

Momentalne mam na to vysvetlenie, ze to moze byt podrazdenim mechura z vnutra - pri pohlavnom styku. Tiez som to kedysi vygooglila na nete.

eunomia

Ja som mala priznaky: caste nutkanie na mocenie, bolesti v podbrusku, mocovej trubice a uz neviem co vsetko. Bolo to pred rokom a vsetky priznaky mi sedeli na chlamydie. Vela som vtedy o tom citala a trvalo to niekolko mesiacov. Cakala som ze to same prejde, pila som urologicky caj, ale nepomohlo. Doktorka mi robila testy aj na chlamydie, ale na moje prekvapenie sa mi moje fakt dost iste podozrenie nepotvrdilo. Nic mi nepredpisala, lebo ze vraj mi nic nebolo. Na dalsi mesiac po niekolko tyzdnovej absencii sexu mi to preslo, ale stale sa bojim ze sa to vrati. Takze si casto vyberam absenciu, a vyhovaram sa radsej na unavu :-((

zdena.

ahojte, Tato tema tu už bola, ale aj ja mam tento problem. Mna nuti na cikanie každu hodinu. Vydržim neisť aj pol dna, ked som v praci, ale nuti ma. Ovšem mna nepalí, ani nereže a nemam ani výtoky. ale viem na 100%, že je to z pohlavného styku. Predtým som to nemala, ale teraz mám priateľa asi 10 mesiacov a vtedy sa to začalo. Bola som na vyšetrení u obvodnej aj u gynekol., všetko je OK nemám zapal, ani infekciu, níč. Lekárka povedala, že sa s tým mám naučiť žiť. Vraj sú ženy, ktoré to majú chronicke a tiež potvrdila, že je to z pohl. styku. Tak pijem teda aspoň urol. čaj, ale nepomáha mi. A skúsila som aj tablety URINAL ale ani pri nich som nemala zlepšenie. Ale zistila som, že ak som nervozna, je to horšie. No tak s tým budem musieť asi žiť, lebo priateľa milujem a aj on mna.

panča

ak budes chciet odber na chlamydie, musis to zvlast lekarovi povedat -pri beznych odberoch sa chlamydie nedaju zistit. Ale urcite neodkladaj vysetrenie, lebo nech uz ti je cokolvek -prejde to do chronickeho stadia a liecba bude dlhsia

marga

dakujem :) ja urcite asi v pondelok pojdem k doktorovi,aj keby mi to cez vikend preslo..lebo ma to uz dlhsie trapi,ale vzdy len na par dni,a potom to prejde tak ma to aj prestane trapit..