Priateľova práca a jeho zdravie

Príspevok v téme: Priateľova práca a jeho zdravie
katka...

Ahojte! chcela by som poprosiť o radu. Môj priateľ má 39 rokov a celé dni jazdí na dodávke a rozváža tovar. Keď príde domov tak mu veľmi bolieva chrbát a kríže. Chcela by som mu kúpiť masažnu podložku / alebo sa to vola aj poduška/ do auta. Dá sa to na sedadlo, zapojí do zapaľovača a masíruje. V zime aj vyhrieva. Videla som to v reklame v novínách a na www.telenákup.sk / ak máte čas pozrite si to, vo vyhladavači ako masažna poduška/ Stojí to 900,- Sk. Máte s tým niekto skúsenosti,či to pomáha? Alebo je to len reklama a zbytočne by som vyhodila peniaze. Veľmi by som priateľovi chcela pomôcť. Ďakujem za odpovede.

janamak

katka, nam na to pomahalo vyhodit z postele vankus a spat na rovnom a taky hrejivy krem...mali sme ho z USA smrdel ako nafta...fuj...ale bol podla mna zazracny, ked som neverila ze sa rano pohnem, a vecer som si natrela cely chrbat, dobre zakryla aby to bolo v teple, rano mi bolo super.neprehanam.da sa nieco podobne kupit aj u nas...len som zabudla ako sa to vola.opytam sa kamosky a napisem ti to.Stoji to za pokus, uskodit to nemoze.Pomohlo to viacerym z mojho okolia. Zatial...

teri.

katka, vela vodičov ma takéto problémy. Mojho muža tiež bolievajú kríže. Objednli sme si kosmodisk a nepomohlo. Tak sme to vrátili spať. A vyskúšali sme aj masažnu podložku / my to dávame na posteľ/. Trocha ho to zregeneruje ale ten chrbát ho bolieva aj tak. Tak neviem poradiť. A ešte kdovie či by ho to nerušilo pri šoferovaní. ale za skúšku to stojí.

hmmmmmmmmm

Katka skus zaist, alebo zavolat do dobrych zdravotnickych potrieb a popytat sa co je na trhu.mozno budu vediet poradit.

vecernica

neveim presne, ci to pomaha ,ale pre vodicov je typicke ze ich bolia krize.Len tolko mam zle skusenosti s telenakupom kupovali sme karbosku a o 1 tyzden sa pokazila.Radsej najdi inu firmu.tymto neverim vsetko vlastne co sa kupilo bolo zavadne.Skus sa skor pozriet do predajne zdravotnicke potreby