Hanbim sa...

29

ja mám po operácii srdca 20 cm keloidnú jazvu cez prsia, ak sa mi muž dostal na prsia dostávala som závrať a radšej by som skočila z okna, plastika mi nepomohla.vyriešil to chápajúci partner...ktorý ma čiastočne tohoto komplexu zbavil...

moniqa87

problem s nespokojnostou s vlastnym telom by mal vyriesit uprimne milujuci partner, uz ked ani to nezabera a zacina vazne trpiet psychika zeny, tak uz asi ine vachodisko ako operacia nezostava, lenze aj tato operacia ako aj kazda ina zahrna v see aj nemale rizika a preto by ste sa baby mali snazit vidiet sa ocami svojich milovanych poloviciek, aby ta operacia bola fakt len krajnym riedenim v minime pripadoch

ciciušík

Ked sa uz raz niekto hanbí, tak mu nepomozete recami typu: "uz je to raz tak" alebo "kazda ich ma ine" ci "baby riesite blbosti". Vy podaktori ste asi nepochopili, ze niektore proste so svojimi prsiami spokojne nie su. A hotovo to nevyriesia vase kecy a ani za to nejsu blbe. Je to uplne normalny bezny problem. Bud treba ist na operaciu alebo sa naucit svoje telo mat rada. Ja mam A/75 a este aj tie su mi obcas velke. Este k tomu mam velke bradavky, takze aj napriek tomu, ze terajsi partner aj byvaly ich ospevovali a milovali nie som s nimi spokojna. A skor ci neskor na tu operaciu pojdem. Jednoducho chcem byt so sebou spokojna, zdvihnut si sebavedomie.

sofinka129

ja mam ten isty problem..len mam prsia male a spicate..mojmu priatelovi sa to paci miluje moje prsia a ja sa pred nim nehanbim..neboj sa kazda mame niake prsia !!

mnamka

ves kolko bab s takymi 2kami by rado malo take prsa ako ty???ale ked asa ti brutalne nepaca tak si ich chod zmensit..ved v dnesnej dobe si skoro kazda 2 zena zvacsuje alebo zmensuje prsa

DESmodka

boze baby sak sa zobudte, co si z toho robite tazku hlavu, chalani ich zase maju malych a neriesia to a inak kebyze sa tvojmu chalanovi nepacis tak ta davno posle k vode...

kolibricka

ja mam to iste a mam chalana 2 roky a hanbim sa pred nim do teraz vravi ze sa mu pacia ze ich miluje stale mi vravi ze mam byt napriklad u neho hore bez ale ja mu vzdy poviem nie hanbim sa a to sa neda len tak povedat ze musim byt an ne hrda a ukazat ich bo sa to neda a hanbim sa strasne moc...a uz nevim tiez co mam robit a prave preto mi aj sex nechuti bo na to myslim ze boze pozera mi na prsia a nepaci sa mu to :( ale ma chut tak to vydrzi.. a rada sa milujem cez svetlo ale koli mojim prsiam sa musime az ked je tma :(