Dobrý súkromný gyn v BA

tina

fiiiha, teraz som zostala prekvapena, ste si iste, ze doktor Bertold este zije??? Lebo ja som mala informaciu, ze on uz zomrel :-o, tak som teraz dost prekvapena

zizi

ženy najlepši je Mudr:Divéky .....ale beriem že su aj iny dobry doktory ,ale ked tento doktor vyšetruje nič ma neboli a je proste perfekt starši ale sympaticky pan

zizi

DENDULA........máš uplnu pravdu je to velmi sympaticky doktor ja som u neho už 4 roky a lepšie som najsť ani nemohla a to som dlho hladala ..len škoda že on ordinuje len pondelok a utorok a ked nema volny termin tak ťa vyšetria aj ty iny doktori ktory su tam ......nahodou nevieš ordinuje už aj ine dni lebo potrebujem k nemu skočiť ???dakujem ...

dendula

Odporúčam MuDr. Divéky,súkromná ambulancia GYNAEX na Americkom námestí.Ja som s ním veľmi spokojná.Objednanie na t.c.02/52962867

tereza

ja odporucam doktora bertolda.robi v poliklinike istrochem a niekde aj v petrzalke.t.c.0905988851.spolupracuje s poistovnou

nikola

Odporucam, MuDr. R.Jakab, robi vo Vojenskej nem., myslim ze je aj statny aj sukromny.
Ale myslim ze sukromni nie su o nic vacsi odbornici, na to by som nevsadzala...