AA kozmetika

nika12345678

ja mam kremik AA ten zmtnujuci, niezeby to bol nejaky zazrak, ale je ok. ale co sa tyka ci to zmatnuje, mne sa nezda ze nejako extra. ale je to asi individualne

kaciatko_7

ja som z vychodu z maleho mesta, takze s tym neporadim... v lekarni som tuto kozmetiku nevidela... ja nakupujem zo zdravakrasa.sk alebo aakozmetika.sk, je to vlastne to iste... ale aj na stranke fortis-slovakia.sk a maju tam tu kozmetiku aj lacnejsie...

lucka963

baby a poradili by ste mi niektora kde to dostanem? v Avione v lekarni niekde alebo ako?? mna na stranke zaujalo take mydlo na velmi citlivu plet

kaciatko_7

bionda12: momentalne sa snazim pouzivat zvacsa prirodne produkty, ale kedze som nenasla taku prirodnu dekorativku ktora by mi vyhovovala, tak som sa rozhodla pre AA... mam od nich make-up antibakterialny najsvetlejsi odtien a celkom mi vyhovuje... no neviem ci je to pouzivanim prirodnej kozmetiky alebo prave toho make-upu... ze nepouzivam tie klasicke drogeriove chemicky, aj ked netvrdim ze toto chemicka nie je... len jej jemnejsi variant

bionda12

Ahojte, trošku staršia téma, ale našla som stránku špeciálne na aa kozmetiku a chcem sa opýtať, či je fajn.
Aké máte skúsenosti?

betuška

A to prečo by vám mali poslať vzorky zadarmo? V ktorých ostatných eshopoch daju niečo zadara?? že to tu vôbec píšete?! Objednávala som si nový parfum a vzorku som si mohla vybrať tuším zo 4, ale urobila som tam nákup za 50 eur.
Nepoznám síce aa cosmetics, ale idem pozrieť.

issa

make up od AA kozmetiky, ten rozjasnujuci hodvabny na suchu plet...ma niekto skusenost? aku ma silnu kryciu schopnost, dakujem
tiez mi vzorku nechceli poslat kym si nieco neobjednam ;D

Eva3

ja naopak, mám veľmi dobré skúsenosti s tým eshopom. Pri mojej objednávke mi poslali aj vzorky. Aj rýchlo mi odpísali na moje otázky. Takže naozaj neviem kde si im to písala.
A tie darčeky mi taktiež vždy poslali.

amina29

ahojte. no ja som im napísala najprv som chcela poradit krém, to mi vobec ani neodpísali, a ked som ich poprosila o vzorky tak mi napísali, ze to sú velké vzorky a ked si az objednám krémy, tak mi pošlú vzorky podla hodnoty objednávky, tak nech sa toto...ja som to vobec zadarmo nechcela