som chudera!!!!!!!!!

Príspevok v téme: som chudera!!!!!!!!!
hlupana

ahojte vsetci...viem ze teraz sa nemam cim chvalit ale proste stalo sa to...podviedla som priatela,raz,stalo sa to ked som bola pod vplyvom alkoholu ani som nevedela co robim,ale to neberiem ako ospravedlnenie,ani sa za to neskryvam,no ale stalo sa.povedala som to priatelovi,no poviem vam ze ho to dost vzalo,vynadal mi a neviem co este a mal uplnu pravdu.velmi to lutujem a viem,ze to uz nikdy nespravim,no je to este jeden problem.studujem na VS a moj priatel mi dal na vyber bud on alebo skola,neviem co mam robit,chcem aj jeho,ale chcem aj studovat.a ked odydem zo skoly alebo prestupim na externe moji rodicia ma asi zabiju alebo vyhodia zo skoly,lebo uz som raz koli priatelovi odisla z jednej Vs a presla som na druhu,nasich to riadne zlomilo,oco vystrajal,mala som kazdy den doma peklo.teraz su stastny ze studujem a ze sa mi dari a nechcem ich uz vobec sklamat,no na druhej strane mi zalezi na priatelovi velmi ho milujem a koli nemu som ochotna spravit cokolvek,prosim poradte mi ja uz dalej nevladzem vsetko sa na mna vali a uz som aj rozmislala nad kadecim aj nad samovrazdou mozno to bude pre mna vyslobodenie

Carie

nemusis mat zas take vycitky svedomia, nie si prvy ani posledny clovek komu sa to stalo. chlapi podvadzaju bezne a ani ich nenapadne, zeby sa mali pre to trapit a uz vobec, aby to vesali na krk svojim priatelkam. bola chyba, ze si mu to povedala. co myslis, ze on ta nikdy nepodviedol? ta moznost je velmi velmi nepravdepodobna. a co sa tyka tej skoly, na ziadnu skolu sa nevykaslavaj. nemusis ho posluchat na slovo, preboha si svojpravny clovek ci ne? keby ti povedal, tu mas noz, chod a zabi svoju sestru lebo ta nebudem milovat a opustim ta tak co? aj nad tym budes tak rozmyslat? preboha dievca, si svojpravny clovek a nenechas si znicit buducnost kvoli jednemu chlapovi? predstav si samu seba o 10 rokov neskor, nebudes mat skolu, budes robit nejaku pre teba podradnu pracu, malo zarabat, ten tvoj terajsi uz pri tebe na 95% nebude a budes si trieskat hlavu o stenu, aka si bola sprosta, ze si sa kvoli nemu vykaslala na skolu. Ak niekto naozaj miluje toho druheho, tak si nedava taketo podmienky, ze budem s tebou len vtedy,ak ma budes bezhlavo posluchat. Ak by ta miloval, tak by chcel, aby si bola stastna a to on nechce. Chce ta len ovladat! Moznosti preco to chce moze byt viacej, ani z jednej ale nekuka velka laska k tebe. Mozno sa citi ponizeny za to, ze si ho podviedla a chce sa ti tymto sposobom pomstit, vie, ze sa citis hrozne previnilo a ze pre neho hlavne teraz spravis prve posledne aby si ho nestratila. Bude to jeho pomsta za to, ze si ho podviedla, ze si nedokoncis skolu a spackas zivot. A on ta potom kopne do zadku s dobrym pocitom. Ina moznost je, ze s tebou sice pocita, ale nechce mat doma premudrelu vzdelanu zenu, ale len nejaku putku, co stoji za sporakom a obskakuje ho a na ktorej sa pripadne moze vyzurit ked to bude potrebovat. Tak si vyber. Napadlo by napr. teba, aby si mu rozkazovala, aby nechal skolu, ze inak ho nebudes lubit a opustis ho? Vsak si uvedom tu absurdnost situacie! A to aj keby si ho nikdy nepodviedla! Ja ta ale neodsudzujem, ako tinedzerka som bola takisto sprosta. My baby a hlavne v mladosti chceme pre svoju lasku sa uplne obetovat a posluchame jak blbe aby sme o nu neprisli a nechame sa sprosto vyuzivat a zabudame, ze sme sami ludia co maju aj nejake prava. Ked som mala asi 18, mala som velku lasku ktoru som velmi lubila a ako ine tinedzerky som aj ja rada experimentovala s farbou vlasou, mala som blond aj uplne cierne. Vtedy v tom obdobi som si chcela prefarbit vlasy, uz ani neviem na ako, ale ten moj mi to nedovolil. Tak som jak taka blba ho posluchla a vlasy si nefarbila. Vtedy som nasla doma mamu farbit si vlasy a vzdychla si: Aj ja by som si chcela zafarbit, ale ON mi to nedovoli. A mama tak spokojne na mna: A mne nikto nezakazuje co si robim so svojimi vlasmi, ja si robim co chcem. A vtedy mi to doslo, ta absurdnost situacie.

juuuj

no..nie si v tom neviniatko, chudak chlapec musel byt sklamany...ale na druhej strane musim povedat aj to, ze clovek ked niekoho lubi tak na jeho adresu nevypusti take nechutne slova ako si opisala, co ti povedal piatel. a tie nadavky plus to ze ti dal na vyber...v ziadnom pripade skolu nenechavaj..mozno odstupom casu si uvedomi ze to bola hlupost co ti povedal len v hneve..uvidite skuste to dat do poriadku a vazne sa porozpravat...inak to nejde..

fraisee

vobec sa mu necudujem ze ti dal na vyber, aspon vidis ako ho to vzalo, ked ti musel povedat az toto. mozes byt rada ze sa na teba nevybodol.
nechat kvoli tomu skolu je hlupost. nejako sa dohodnite.

hlupana

a este ja si meily mazem len on sa dost vyzna do tychto veci a neviem ako to obnovil a precital si to,toto ma asi tak najviac na veci prekvapilo

hlupana

nechutne-mas uplnu pravdu,len pre info ako sa to stalo tak som do ust nedala ani kvapku alkoholu a uz sa toho neobavam,ze to mozem spravit este raz,som sa uplne poucila a viem ze to nestoji za to aby som takto ublizovala osobe,ktoru mam rada.a mas pravdu aj v tom ako sa citi ja by som na jeho mieste asi spravila to iste ale viem,ze skolu uz nenecham,uz som to koli nemu raz spravila a ked som mu to povedala tak sa tvaril ako hluchy a slepi,ze on za nic nemoze ale to je vedlasie.ja neodsudzujem jeho,ja odsudzujem samu seba,tak strasne sa za to nenavidim,celu noc som nemohla zaspat myslela som na to,co som spravila,a toto uz trva dlho odvtedy co sa to stalo,nemohla som spavat,moja povaha sa uplne zmenila som ako chodiaca mumia,uz sa tak neusmievam ako kedysi,ale tymto sa nechcem obhajovat,bolo to zle a zasluzim si len to najhorsie co moze byt.no ale uz som sa z toho poucila a viem ze toto nieje spravna cesta.a skolu nenecham,nestoji mi to za to,aby som si pohnevala rodicov....a este chcem sa ta spytat,ty si asi nieco taketo nezazila vsak?ked takto reagujes,kazdy clovek je ini,niektori sa z tohto poucia,ini zase nie,ja len dufam ze sa to uz nestane a budem sa o to snazit

nechutne

Nechapem Vas, vsetci tu kydate na toho chalana, pritom jedina vinnicka ktora to vsetko sposobila podla daneho prispevku je tato dievcina. Nechat skolu je teda velka blbost, to naozaj nerob! Ale tvojmu priatelovi sa absolutne necudujem! Musi sa to dozvediet z mailu, ktory vypisujes kamaratke ze co za veci mu robis za chrbtom?! Keby sa to aspon dozvedel z tvojich ust...ale absolutne sa mu necudujem ze v tebe nema doveru, ked to zisti z veci, ktore vypisujes kamaratke!!! (druha vec ze nechapem co je to za drzost sa ti hrabat v mailoch, ale asi nie si dobra herecka, a cosi vytusil, lebo keby nieco nesedelo a nielen mne, ale kazdemu z vas, tak sa chytite aj stebla! nabuduce si vymaz odoslane maily moja!)
Viete, cudujem sa vam...ked niekto zalozi temu ze "paci sa mi zadany chlap" ci co to tu minule bolo, tak dobre ze ste tu holku nerozdrapli(pritom je to normalna vec! Aj rozchody! Nemusis zostat na veky hned s prvym a mozno ten koho si uchmatnes aj ked bol zadany je ten pravy pre teba), a tuna mame este horsi priklad, podvadzanie! A kazdy sa tu zastava "chudinky" dievciny.
Ako som povedala, skolu urcite nenechaj! Ale chlapcovi sa VOBEC necudujem! Dozvediet sa z inych zdrojov o tom ze si cundra je dost neprijemne...A moji zlati! Ten chlapec ju asi velmu lubi! To preto ti povedal aby si skoncila tu skolu, lebo sa boji ze to opat spravis! Ja byt nim tak ti dam take kopacky po precitani mailu, ze letis este doteraz!!! Ale on to nespravil? Asi preco?!

a vy co pisete tie blbe nazory za zobudte...keby sa to stalo vam? Uz otvorte oci a vzite sa a nezastavajte toho, co si to nezasluzi!
A ty sa naprav! Povedat nestaci! Lebo o mesiac si mozno zas vypijes a budes trtkat zas vedla...Dviha sa mi zaludok z dievcat ako si ty.

panča

a ozaj, ako si prisla na to, ze si chudera ? Povedal ti to chalan, ktory zistil Tvoje slabiny a vie, cim Ta vydierat ? UBOZIAK

panča

na vysokoskolacku mas strasny pravopis...ale to je druha vec. Vies, poviem Ti jedno -urcite nepodriad svoj zivot nejakemu chalanovi.Odist z vysky kvoli nemu ? Preco, citi sa menejcenny? a co ked Ti potom bude vykrikovat neveru a dokonca ta necha ?Bud sama sebou.Urobila si blbost , ale neurob este vacsiu. Studuj a bud sama sebou. Prajem Ti vala stastia a z vlastnej skusensti : nepodriad sa natlaku nejakeho chalana, je to zaciatok konca

vecernica

Prosim ta nikdy sa nevykasli koli chlapovy na skolu.On si to tak vazit nebude, a co ked ta opusti ? a ty zostanes bez vzdelania a opustena..a nestastna zo zbabranym zivotom.Inak ak si podviedla, mozno to preco si to urobila bolo ze si nebola stastna vo vztahu.Tak si to tak neber.Je to blbe, ale treba ist dalej .Neni ten tvoj trochu dikator?

poliewoocka

Po prve, chudak je on a to poriadny!!!Citovo ta vydiera a ziada od teba, aby si sa vzdala skoly a nastrbila vztah s rodicmi. Presda, milujuci clovek chce pre svoju lasku vzdy len to najlepsie! Toto je len nejaky zatrpknuty grazel, ktory sa na tebe prizivoval a cakal na sancu, kedy sa "posmyknes", proste na chvilu sa ocitnes na emocnom dne, aby ta potom mohol vydierat a ty, s pocitom viny ocakavajuc, ze ti odpusti, budes pritakavat a akceptovat kazdy jeho rozmar. Kasli nanho, cely zivot ti bude branit v tom, aby si bola naozaj stastna. Kamosky mali pravdu, na svete je este X chlapov, ktori ta budu lubit, niest na rukach a budes stastna. Studuj, naplno sa venuj skole, zveladuj vztah s rodicmi. Uplatnis sa ani nevies kde, mozno si ta tam najde aj laska:)
Vela stastia:)
poliewoocka