ako je v lubochni????stojí to za to????

Príspevok v téme: ako je v lubochni????stojí to za to????
pusate

prosím kto z vás bol v lubochni s hormonálnou poruchou?ako to tam chodí a kolko trvá liečba?ja som od 14 rokov trpela ppp(anorexiou)a ešte nikdy som nedostala krámy a mám už 17rokov a tiež som ani nenarástla mám 152cm a na endokrinologii mi dali návrh na liečenie v lubochni,ale chcem vedieť či vám tam pomôžu,aký sú tam odborníci a či to stojí za to prerušiť preto štúdium na gympli....som zmetená,neviem či tam mám ísť alebo nie,poradte,prosíííííím...

pusate

a ešte som z PB a do lubochne je to daleko,tie kontroly by som si nemohla finančne dovoliť cestovať často tak daleko aj s tou blavou som to musela vzdať s týchto dôvodov:-(

pusate

to je blbé ja to doma nezvládnem...žijem v hrozných podmienkach,to aj v blave ma tak odkopli,aby som pokračovala v liečbe doma ale to proste nejde...nemám na to vôbec podmienky ani čas,som v dosť zlej rodinnej situácii...ak sa to dá nazvať rodinou...

aljoska

Do Lubochne chodím len ambulantne,ale čo viem z rozprávania,tak sa tam chodí na tých 10-14 dní.Zoberú ti krv na rozne vyšetrenia a na tú hormonálnu liečbu ta len nastavia a potom budeš v nej pokračovať už doma a budeš tam chodiť na kontroly.

pusate

axelonka,diki
ashly,myslím že je 10dní prikrátko na vyliečenie mojej choroby,má to byť vraj hormonálna liečba,nevieš kolko môže taká trvať?že či tam s tebou nebol niekto s podobným problémom ako mám ja a kolko tam bol a či mu to zabralo,nepoznala si tam niekoho takého?

axelonka

ahoj pusate, ja osobne som nebola v Ľubochni, akurát ti chcem povedať, že určite to stojí za to tam ísť. keď ide o naše zdravie - tak sa oplatí vyskúšať všetko, no nie? a ak ti aj písali konkrétne baby, ktoré s tým majú osobnú skúsenosť a napísali, že personál je veľmi milý, tak by som ani neváhala:) viem, že mne sa hovorí ľahko, ale naozaj sa nemusíš obávať, určite by ťa len tak neodbili. takže ja ti držím silno palce, hlavne odvahu a uvidíš, že ti to pomôže a budeš sa cítiť lepšie, tak sa drž:)

ashly

Ahoj ja som bola tiez v Lubochni..su tam dobri odbornici porobia ti vselijake vysetrenia a myslim ze ta len tak neodbiju.ale inac je tam riadna nuda ked nemas tam s kym byt.to je taka dedinka ale pekna priroda tam je.a vecsinou sa tam chodi na 10 dni.no neviem ako to bude v tvojom pripade

pusate

ooo, a pomohli ti tam? neodkopli ťa skôr ako si bola vyliečená,lebo ja mám hrooozné skúsenosti s bratislavskou nemockou,kde ma pustili ešte v horšom stave ako som ta šla a potom sa na mňa s prepáčením vyprdli a nechali ma tak samu na pospas chorobe...
ja sa len obávam aby to s tou lubochňou nedopadlo podobne:-( a kôli čomu si tam bola?

ooo

ahoj, ja som bola v Lubochni... príjemné prostredie, fajn lekári aj sestričky, zaujímajú sa o teba... ja mám dobré spomienky napriek tomu, že to je nemocnica :) len sa nič neboj a šup-šup

konecne

neboj sa pusate :) aj ked ti nepomozu hned, aspon k tomu urobia ako taky krocik :)
v 17 by si uz mohla byt zenou, nemyslis :)

pusate

podla mňa tam budem trčaaaaaať,neviem si predstaviť kým jaaa môžem dostať krámy...to potrvá...a hádam by ma len tak bez krámov nepustili domov s nedokončenou robotou...