vacu well

Príspevok v téme: vacu well
3nt

ahojte!chcem sa len spytat ci ma niekto s tymto cvicenim/chudnutim skusenosti.ak ano prosim napis ako to prebieha.ci sa to oplati vrazit do toho prachy.kolko clovek cca schudne a ci nejsu nejake problemy.jedna znama na tomto sice schudla ale potom musela ist operacne na odstranenie koze.co je na tom vsetko pravda?

jajajaj

ahojte, uz nikto s tym nema skusenosti? ja som na tom bola dnes prvykrat a som strasne unavena, hoci som doteraz obcas cvicievala na orbitreku,takze nejaku kondicku by som mala mat.. ale citim, ze ma stipe tuk, asi sa "poti" :)))

RNG

vakuum a dlhodobo prisate gumove opasky mozu sposobit rozne poskodenie koze. Zialbohu, v dostupnej literature zatial o tom nie je ani zmienka, lebo toto zariadenie je prilis nove na trhu.mam osobnu skusenost s masazerom noh(zariadenie, akoby masazna cizma, ktora rozne stlaca pulzne nohu aby vytlacila lymfu.
Po polhodinovom pouziti som sa hrozne vyhadzal na nohach, pravdepodobne ako reakcia na dotyk s plastickou hmotou(PVC)v ktorej sa mi noha spotila.
Mozno to bolo len z noveho plastikum ktory mohol mat nieco drazdive(demolder) na povrchu. Snad dobre mydlo umyty by bol menej skodlivy. Ale chut to este raz skusit nemam. Flaky po vyrazkach mi trvali 2 roky, kym zmizli.