ako casto si zmyvat vlasy?

wwika

baby cim castejsie si icch zmyvate tym castejsie sa mastia cize dajme tomu zmyvavala si si ich kazdy 3 den a po roku ich budes mat mastne po 2 dnoch atd. preto je dobre si tie vlasy raz za cas nechat aj 8dni v kuse neozmyvane oni budu zozaciatku mastne ale potom uz nie a potom ozmivat

leila

aj ja kazdy druhy a chcem to zmenit ale neviem ako:(
ako sa to da oddialit? jednoducho to musim naucit moje vlasy? alebo poznate nejaky pripravok?

sonka

lizanka... možno keby si skúsila lepšie prípravky zvolené pre tvoje vlasy alebo sa poraď s kadern´=ičkou, určite sa nájde riešenie a na tvojej str. bude spokojnosŤ.

lizanka

ja musim umyvat kazdy bozi den po cely rok, lebo mi rychlo mastneju vlasy, len ked som doma a neplanujem vyliezt medzi ludi preskocim 1-2 umytia. ked chodim do skoly, vzdy ich musim aj fenovat(umyvam ich rano)a pritom ludia mi vravia ze ich mam velmi pekne :) aspon nieco

axelonka

leska, kokosový olej si môžeš objednať napríklad aj odtiaľto:)
www.biologika.sk
-odkaz odstránený-
-odkaz odstránený- - samozrejme, že aj v mnoha iných obchodoch, tieto som uviedla ako príklad:) tuším, že aj v predajniach RNG sa dá zadovážiť.
ja si vlasy umývam každý deň, v zime sa stane, že každy druhý, ale teraz v lete jednoznačne každý deň:)