Chovanie otca k svojim .{byvalim} detom

Príspevok v téme: Chovanie otca k svojim .{byvalim} detom
vecernica

Partner ma z predchadzajuceho manzelstva dve deti.Zenil sa v 20 rokoch.V manzelstve bol 4 roky.Posledny rok sa odstahoval od rodiny, aby vraj bol lahsi rozvod.Ona ho vraj podviedla,nechcela s nim spavat a vraj svokrovci boli blby.Ako sa odstahoval mu jedneho dna byvala manzelka povedala ze aBY SA NESTRETAVAL CEZ VIKENDY S DETMI ,lebo uz hovoria inemu otecko . On sa na to urazil. A NIKDY VIaC SA S DETMI NEVYDEL..je to uz 16 rokov ,vyzivne plati. Zakladam tuto temu ,lebo v inej riesim asi rozchod a uvazujem nad tymto mojim partnerom.On ked sa urazi, vie uplne zapudit vsetko, neuexistuje u neho ani spomienka, nic.Vraj mal tie deti rad kupal ich atd,ale jeden rozhovor s ex frau ako ju vola,stacil aby nikdy v zivote nevidel svoje deti................je to v poriadku? mozem mu doverovat?

marcela78

vecernica uz som si to nasla, mas 30 ak sa nemylim a pozri ja mam tiez 30 a som rozvedena, bezdetna, pritazliva baba a som sama...Mam napadnikov a ked som sa rozvadzala pred 2 rokmi myslela som si ze mi konci zivot, no nie je to pravda... Myslim si ze to co sa ti na svojom partnerovi nepaci ta raz zavali a ked budu decka to bude neskoro a zober si ze ta opusti a tvoje deti nikdy nebudu poznat svojho skutocneho otca lebo on proste sa vypari a zatvori vsetky dvere...hmm je to na zvazenie, porozmyslaj nad tym - lavina sa raz pohne "na to vem jed " :-)) drzim palce

agina

fuuuuha, neviem si predstavit chlapa s ktorym by som zila a mal by deti z predchadzajuceho manzelstva, ze by sa s nimi nevidal.To nema ziadny materinsky cit??? Hocico by sa stalo medzi nim a jeho byvalou zenou, deti by tym nemali trpiet.Sa ti divim, ze si si vobec s nim nieco zacala.Pre mna je to definitivne.

stapleremover

sorry,vypadol mi tam asi text a nie je to zrozumitelne,chcela som povedat,ze mi pripadas ako zena,ktoru muz tyra a ona ho stale napriek tomu lubi a nema sil ho opustit.Ty si tiez tyrana zvlastnym sposobom ,ale ty si podla mojho nazoru dost silna osobnost, aby si sa tomu vzoprela ,30r je na novy zaciatok ako stvoreny,len tolko k predchadzajucemu textu.drz sa.

stapleremover

vecernica, nie je to v poriadku, ani v tom fore pred tym,kde riesis s nim rozchod,ja nie som domaca na tychto vsetkych forach,ja mam zaujem len o zdravotne rady,preto ta nepoznam,ale tvoju tichu domacnost som si precitala a nechala ti tam odkaz.Urcite si velmi pekna aj inteligentna a verim tomu ,ze si zasluzis lepsieho partnera,len sa bojis do toho ist,si na nom napriek jeho negativam zavisla.Pochopi ta tak ako by si to mozno chcela ,len ten kto je v tvojej situacii,ale ti nepomoze,povie ti vlastne to iste a ty sa dalej nepohnes.Nepatri to sem,prepac-zalozila si to koli inemu problemu,len neviem, ci ty SAMA SI CHCES POMOCT! Neboj sa noveho vztahu,pripadas mi tak ako,ked zena napriek tomu ,ze ju muz bije nikdy , ale ty ich mas,svedci o tom vsetko, co si napisala,presun tu energiu na novy vztah.Zelam ti to z celeho srdca,uprimne.Mas toho za sebou uz dost,patrilo by sa,aby si zacala zit stastny zivot--svoj ZIVOT-- nie niekoho ineho.NEHLADAJ POMOC POMOZ SI SAMA.PREPAC ak si toto nechcela sem.