Sex az po svadbe

jajajaja jaj

hmmmm

tak ja chcem pockat do svadby...som krestansky zalozena, tak som aj bola vychovavana, ze sex patri do manzelstva, ze nema byt ponizeny na uroven pudu, ale ze je to nieco velmi vynimocne medzi dvoma ludmi, ktori sa miluju...

v Biblii, je jasne napisane ze nezosmilnis...ked som sa rozhodla pre krestanstvo tak so vsetkym...

a myslim, ze nebudem lutovat...nikdy...

natusa42

podľa Mňa do svadby sa to vydržať nedá ..i ked by som aj ja chcela ,ale ...uf...to podľa mna človek vydržať nemôže..a zase je pravda ,teraz je množstvo všelijakých uchylných vecí ,ktoré partneri vyžadujú od partnerky (alebo aj opačne) a čo ak ten druhý s tým nebude súhlasiť ?hm ?podľa mna už nie sme v stredoveku ..ja odsudzujem napríklad mladé žaby ,ktoré už v 12 nie sú panny (poznám také) ,ale zase netreba to prehánať ..treba mať sex ,ked je trvajúci dlhý vzťah ,a dvaja sa milujú skutočne a po roku vzťahu najmenej ...ked už poznáte toho druhého atd ...a netreba mať takýchto partnerov veľa ,myslím sexuálnych ,skôr pomenej ,lebo je to tak krajšie a jednoznačne aj "zdravšie " ...tot môj názor

biela mačka

A je možné zviesť muža, ktorý ako sa zdá - je posadnutý vierou v Boha? Myslím si, že je to strata energie, ale možno niekto má inú skúsenosť.

bella12

Biela mačka, nejde o 1 polohu - je dovolená každá poloha, pri ktorej sa uskutoční plný pohlavný styk - t.j. výron semena do pošvy ženy. A pravdaže za predpokladu, že sa jedná o manželov

Niečo o sexualite z kresťanského pohľadu:

Ksawery Knotz: Sex ako ho nepoznáte
Ch. West: Radostná zvesť o sexe a manželstve
F. Bombelli: Milovať telom a dušou

V uvedených knihách sa o ľudskej sexualite hovorí otvorene, čo si možno väčšina z nás doteraz nevedela pri náboženskej literatúre predstaviť (odporúčam hlavne prvú knihu - budete prekvapení).

mataBB

ja mam taky pocit ze katolicki knazi nemaju problem so ziadnou polohou, ked sa jedna o nich, lebo je takych strasne vela co maju sex

a pedofilnych knazoch ani nehovoriac

lost

to fakt sa propaguje aj poloha? :D :D :D

to ked je pravda, to sme potom ako v Severnej Korei...

prilis kratky obojok skodi...

biela mačka

Zo zvedavosti som si precitala, aky postoj ma katolicka cirkev k sexu a je to hrozne. Tak dajme tomu, ze sex po svadbe zabranuje nevere a prenosu roznych chorob, takze to sa aj da schalit. ALE!!! Preco propaguju len jednu polohu? Kde ostala fantazia? Ved taky sex urcite po case zacne nudit.