Sex az po svadbe

bababa

nie nie nie a este raz nie...ziadne take po svadbe pekne treab vediet co si budete brat sa sexualneho aprtnera..ak to neurobite potom zistite ze je uplne na nic a......rzvody su teraz draheeee

anickaa

Neviem si predstavit, ze by som vydrzala s partnerom bez sexu, ked on ma tak strasne pritahuje a taaaak ho lubim, ze podla mna je normalne, ze si chceme robit navzajom dobre. A to je aj sex...

moga

NEROZUMIEM,AKO NEMOZE BYT SEX DOLEZITY, VED KED SI DVAJA NEROZUMEJU I V POSTELI TAK NIE JE O COM DISKUTOVAT, TO MA CLOVEK ZIT Z NIEKYM,LEN PRETO ZE JE OBETAVY,PEKNY, OHLADUPLNY. TAK TO NIE.

spytko

Ale vztah predsa nieje o sexe a sex ani nieje priorita... Ten isty stereotyp sa vyvinie vo vztahu pred svadbou, ako aj vo vztahu po svadbe... diskusia je to obsirna, pretoze zalezi od vela faktorov, ktore su velmi poprepletane...

n.n.

A kto z vas mili moji mudri sexuchtivci sa vedel hned na prvi krat bozkavat na 1*? Takisto je to aj so sexom, ale to by ste sa museli vediet trosku aj ovladat. Vidno, ze ste uplne zblbnuti mediami. Sex pred svadbou vas iba oslepi a uz nebudete schopni skutocne si vazit toho druheho - ved naco aj, ked vam dal vsetko, co mal. Takto predcasne zabijete pointu postupneho vzajomneho poznavania a odkryvania nepoznaneho. Hladajte lasku cez srdce, nie postel, len tak najdeto to, co vas naozaj urobi stastnymi... na cely zivot.

wxternator1

priklad zoberiete si neaku za zenu a zistite ze ma lajbavu sniclu co potom ??treba to odskusat najprv a potom aspon viete do coho idete xxii tak to je vas Sex po Svadbe

monikay

SEX JE DOST PODSTATNA VEC VO VZTAHU A NECHAVAT TO AZ PO SVADBE TO RADSEJ NIE. A ANI SI TO NEVIEM PREDSTAVIT.
TO ABY SOM SA NA DRUHY DEN HNED VYDAVALA...