Sex az po svadbe

janekMY33

ty by si chcela az po svadbe?A co ked nebude vikonni a ty budes chcet viacej ako to viriesis najdes si druheho alebo sa budes stale rozvadzat

bambula_

myslim, ze tu yb sa nemalo osocovat, kto co povie..ved kazdy robi tak ako chce a ako si ymsli ze je to spravne pre neho...je tazke niekoho lubit, a nemat s nim sex...takych ludi je malo..dokonca aj tych co chodia do kostola, veria v Boha, ale neriadia sa tym, ze sey ma byt az po svadbe...proste je taka doba a je ina ako niekedy, ked to bola beznejsia vec...

oliz

Sex po svadbe je uz skor vzacnostou. Je to urcite velmi pekna predstava, ale pri dnesnej mladezi, ktora sexuje uz od 14-tich je to nepredstavitelne.Je takmer nemozne najst pannu medzi 18-tkami, Myslim si, ze vela partnerov (sexualnych) za zivot je blbost a aj tak vascina ludi aspon polovicu z nich lutuje! Ale ak uz ste na tom tak,ze sa chcete vziat, tak preco neskusit aj sex? Aspon zistite, ci si vyhovujete :)

baruska666

Ja by som to chcela az po svadbe,akoze aj teraz mam riadne chute ale rozhodla som sa ze vydrzim,len problem bude najst takeho co vydrzi so mnou,lebo chalani sa radi odvolavaju na frazeologizmus macku vo vreci nekupim...

PeterR

dobra vila :
si TRÁPNA AŽ TO BOLÍ.....
jasné, že nikoho nepoznáš, keď poznáš iba samých nadržancov. A neviem kto ti povedal takú somarinu, že sa nenosí? To je každého vec a nie každý má taký vymletý mozog ako ty, že robí to čo druhý a nevie mať vlastný názor....len toľko by som chcel povedať.

excell

Sex je konštruktívna zábava, mať ho až po svadbe je neskutočná hlúposť, dobré leda ak pre smiešnych puritánov.