Aloe vera Vs. Akne!

Príspevok v téme: Aloe vera Vs. Akne!
robusqo

Mam za sebou dva mesiace neustaleho pitia caju Aloe Vera. Moja plet bola v hroznom stave, vsade sama vyrazka. Tak som dostal jedno odporucanie na jeho pitie a naozaj funguje. Efekt sa dostavil - plet je uz celkom vporiadku. Viem, ze to je o Aloe vseobecne zname, ale o tento zazitok som sa musel podelit. Som nesmierne stastny! Co si o tom myslite vy?

sasuliaa

Mne aloe vera na akne pomohlo velmi rychlo, uzivala som ho vnutorne,lenze chudla som od neho a na zaciatku ma dost nafukovalo...nakoniec som ho prestala uzivat,kedze obsahoval sorban ...a odvtedy som ine aloe neskusala...

Adula81

Odkaz pre Jahodu:)ja predávam AV gely na pitie sú za studena lisované s 88-98% podielom AV,vhodné pre deti od 3r.a diabetikov,bez cukru a to konkretne AV s príchuťou peach,prípadne info kludne mailom

Monnie

Ahojte, akne sposobuje konzumacia mlieka , smotany ,tvarohu a veci podobnych,mozno nie u kazdeho ale u mna ano. Po tom ako som presala pit kavu s mliekom,prestala som jest cokoladu a vsetky mliecne vyrobky ,po troch tyzdnoch som mala plet bez jedinej nedokonalosti a poviem vam to je pocit na nezaplatenie. Samozrejme kazdy organizmus je iny ale mozete aspon skusit . Treba len pit vela cistej vody aj to velmi pomaha. A treba si uvedomit ze problemy s pletou su v prvom rade sposobene stravou a stavom tenkeho creva. Ziadne vyrobky proti akne nepomahaju ,vsetko je len biznis nech sa to tvari akokolvek ucinne a vyhodne. Treba problem riesit tam kde vznika takze v bruchu. Aspon skuste dva tri tyzdne a uvidite ako sa vam tvar zahoji.