Určenie diagnózy

Príspevok v téme: Určenie diagnózy
reprabevys

Pred niekoľkými dňami som začala pociťovať bolesti v členkoch (bolo to večer pred spaním, pripisovala som to celodennej únave). Ráno bolesti ustúpili, ale členky mi začali symetricky opúchať, pridružilo sa začervenanie a zvláštna bolesť-pálenie pri dotyku. Trvá to už 5 deň, zápalové parametre aj kys. močovú mám v norme. Jediné zvýšené je CRP (5-násobne). Može to byť napr. začínajúca reum. artritída? Nemáte niekto podobné skúsenosti?

philips

Prečo sa chceš furt biť? Veď sa náhodou zraníš... Pravidlá slovenského pravopisu drahé nie sú...

Navľtív obvodného lekára.

rass

Pred týždňom som bol troška v prievane a na druhý deň ma troška pobolievalo pravé ucho a hrdlo o den na to mi cela pravá polovica hlavy začala biť na dotyk citlivejšia .
Od včera mam troška zalahnute v pravom uchu a dnes pravým okom začínam vidieť troska rozmazane
Môžte mi niekto poradiť čo to môže biť?
Ďakujem

jajkafr

rericha
má cukrovku? vyzerá to na hyperglykémiu (zvýšenú hladinu cukru v krvi) bolo by dobré zájsť na pohotovosť

rericha

Co je problém,keď moj muz má zápach z úst ako alkohol, nevypil alkohol, je mu zle na vracanie, nestabilná chôdza, nie všetko si pamatá čo počul, sikmý pohľad. Je prepracovaný, slabý spánok. Pomoc. Dík

housemd

Mám upchatý nos,zvyšenú teplotu 37-38 stupňov,bolí ma pri krku,pokožka na chrbte ma páli. Čo to môže byť okrem chríky?

2010

Prosím vás nevie mi niekto povedať čo znamená premostenie tureckého sedla,aké sú príznaky a ako sa dá liečiť?
Ďakujem

betka

Katarína a máte pocit,že je chorá? Ak by mala napr. problém s trávením/ viróza a pod. Hylak forte kvapky sa dajú skúsiť aj v jej veku..Prípadne porozmýšlajte, či nechce upútať vašu pozornosť alebo psychicky vydierať.Poznáte ju, tak posúdte..

katarína

Štvorročná dcéra začala ráno z ničoho nič vracať, teplotu nemáme a nič ju ani nebolí. Neudrží v sebe ani čidstú vodu. Poraďte prosím

karolína vendlekova

už týžden ma trápia náhle nevoľnosti, závraty ako keby mi poklesol tak ale pri meraní mám normálny. Mám 21 rokov, tehotná niesom ani iné žalúdočné problémy nemám. Už som bola aj u neurologa ale ani od chrbtice to nieje. Len z ničoho nič mi príde zle. Pitný režim dodržiavam aj kávu pijem. Pomôžte mi