Silikony-cena

silvia1972

Ahoj Barborka,

ja mám silikóny vložené na veľký prsný sval. Ja som ani nevedela, že je aj iná možnosť. Nemala som sa ani s kým poradiť. Išla som len na konzultáciu a urobila to čo mi poradil doktor. Všetci v mojom okolí ma odhovárali a trepali taká blbosti, ešte že som sa nezľakla a išla do toho...No, ale dnes som veľmi spokojná.. Hlavne nepočúvaj tých čo Ta od toho odhovárajú a plašia...

barborkaaa

no keby si bola taka zlata bola by som vazne rada, a aj bez podprdy su take prirodzene< verim ze siska je profesional, ved o tom svedci aj ta prax. no bola som u trzku na konzultacke a pytala soom sa ho aky je rozdiel medzi implosom pod svalom a pod zlazou.a on povedal ze ja mam strasne malu zlazu, ze v podprde by to vizeralo fajn ale bez nej by boli tie okraje moc vidno pretoze mi ho nema co zakryt.

preto by som chcela vidit aj fotky niekoho ktomal male prsia pred...
a dakujem ste zlate

kiarusenka

sisa-72 aj mna operoval p.šiška :) dal mi 300ML a aj to namietal ...on vie prsia robit moje vyzeraju uplne ako ´moje´ z 10 ludi 8 povie ze su moje a 2 vahaju kvoli tvaru -ked mam dobru podprsenku .... dokonca som raz bola v kontakte s mudr.šimkaninom a jeho recepcna na mna kukala s otvorenou pusou ked som povedala ze mam silikony ... a este za aku cenu ... :))a ty mas vysoky profil ci nie ?

barborkaaa

ahoj siska
dakujem, si moc zlata... este nie som rozhodnuta ale ak by si mi poslala tie fotky bola by som vazne rada
tiez mas teda pod zlazou ak som dobre pochopila...

sisa72

Ahoj Barborka,

ja som mala tiež veľmi malé prsia nulky, no proste žiadne.. je to už 6 rok čo som si dala spraviť silikónové prsia a operoval ma doktor Šiška, operoval ma týžden pred tým ako zomrela ta baba... no neviem keby som si to mala dať robit potom ako zomrela asi by som si ich nedala urobit. Ja som bola veľmi spokojná prsia som si dala urobiť po konzultácii len 240ml. Neľutujem to vyzeraju veľmi prirodzene a nikto by nepovedal že mam implantáty, zakial to sama nepoviem.Nemám žiadne problémy a určite sprav to čo Ti poradí doktor Šiška je veľmi dobrý odborník a vie čo robí, jasne ak ideš k nemu na opku.
Kamoška si dala spravit trojky riadne veľke neviem kolko t.j. ml, ale vyzeraju ako dajaké lopty, sama nie je spokojná je veľmi chudá. Ak budeš chcieť pošlem Ti moje foto, aby si sa správne rozhodla..

Pá Sisa