TAKTO CHUDNÚ HRUŠKY

Príspevok v téme: TAKTO CHUDNÚ HRUŠKY
ssia

cawte baby, hrusky. mame dost zlu postavu, ze? ale hadam sa to bude dat zlepsit, ak si navzajom poradime, pustime sa do toho spolu a tak. ja by som tiez chcela schudnut, resp. spevnit tie blbe miesta (stehna, zadok, boky)aby som vyzerala tak...stihlo? asi hej, takze cakam na vase odozvy a pustime sa spolu do chudnutia.
ps.: piste, uz sa na vas tesim:)

miselka

ssia
a prosim ta ake cviky z tej stranky cvicis? si si vymedzila len nejake partie a len tie cvicis ci vsetky rad za radom..a este ze kolkokrat do dna..tak to ti fakt blahozelam, ze sa ti za 4dni dosiahol ocakavany vysledok..ked to pojde tak dalej, to bude supiiis!!

danula

Baby skoky si myslim ze nepomahaju bohvieako......skuste kalanetiku....ja ju cvicim tie zviky cu su na zadok a boky...a myslim ze to pomaha najlepsie....spevnuje sa vam zadok a boky...sice sa asi dako extra nechudne....ale nekukajte na vahu merajte miery....tam uvidite vysledky!!=/vaha je dost klamliva!!=/prajem vela stastia!!=)

ssia

lepsie je vyssie, lebo dlhsie vydrzis. ale ak chces mat svaly na nohach tak je lepsie nizsie. teda, ale to by si musela riadne dlho skakat nizko, aby si mala viditelne svaly;)
inac baby ja cvicim tie cviky z www.woman.sk a su FAKT ucinne. vcera som to zistila (to zanmena po 4 dnoch) a to som sa ani nevazila ani nemerala ani nic. proste som sa pozrela do zrkadla a zistila som ze to zabera...

miselka

no hej ja strasne vysoko pretoze sa bojim ze sa zabijem..male svihadlo :ň a nevies ci je lepsie vyssie alebo nizsie nohy dvihat

lenusss

no ja myslim take, ze len trolilinku nadvihujes nohy nad zem a tiez mas spojene nohy..
ale na to musis mat fest dobre a pevne svihadlo, pretoze nedavno som si kupila take, ktore ked chces aby si ho prehodila cez seba, musim krutit celymi ramenami.. ked mas to pevne, staci ti maly pohyb zapestim..
ty asi dvihas nohy ovela vyssie co? pretoze fakt moj rekord je vyse 120 za minutu :)

miselka

no ty asi take ako vrabcek skace mas na mysli skoky..ja som take ze nohy spolu a preskakujes cez svihadlo..a to sa neda tolko urobit za minutu, pretoze sa unavis lahko a este ja mam aj male svihadlo

lenusss

miselka
ake skoky skaces? ja ked skacem len tak, ze iba "prepletam" rukami tak za minutu dam okolo 120 skokov.. takych sko vrabcich :) ale tych 20 min. sa mysli pri korculovani, plavani, aerobiku, behani, bicyklovani, ale myslim, ze aj posilnovani (aj ked tam sa myslim ze skor posilnuju svaly ako spaluju tuky :) ), a tie skoky cez svihadlo... no nemam s tym skusenosti :) tak ti neviem poradit.. ale drzim ti palce :P

miselka

ake cviky je najlepsie cvicit? akurat som robila skoky cez svihadlo a dala som 100. este nejake tie brusaky idem porobit, ale neviem dalej ktore cviky su ucinne najma na brucho a boky..a hovori sa ze chudnut pomaly zaciname po 20.minutach cvicenia, ale ako je to ked sa cvici s prestavkami, a ja som cez svihadlo najviac 5min skakala, potom sa treba vydychat azase dalej cvicit..cize je to ucinne aj s tymi prestavkami? pretoze ja nemam co tych 20min cvicit