POMOOOOOOOOOOOOOOC VISi NA MNE TUK KOZA CI CO TOJE:(

Príspevok v téme: POMOOOOOOOOOOOOOOC VISi NA MNE TUK KOZA CI CO TOJE:(
visinamnevsetko

ahojte mam taky problem mierne som si upravila jedalnicek zacala som cvicit a proste moje miery sa z mier 109-90-116
upravili pri vyske 176cm na 104-76-103
viem ze za mesiac necely mesiac je to strasne vela ale akosi sa to neda zastavit problem je v tom ze aj ked cvicim akosi nedoakzem spevnit vsetko sa na mne trasie nohy ruky bruchouplne roztrasena huspenina pricom chudnut uz necchcem uz len spevnit ale akosi to nejde

curious

cozee? sweet sixteen? :) no tak to sa potom necudujeme.. v takomto mladom veku sa chudne velmi rychlo.. vyskusaj este tento posledny prazdninovy mesiac kazducky den posilnovat.. napr. z tej stranky www.woman.sk su dobre cviky.. mne sa velmi pacia a sama niektore cvicim a aj to na mne vidno :) tak skus tie..

visinamnevsetko

sama netusim ako to slo tak rychlo dole... proste jedla som na co som mala chut aj ked trochu menej a snazila som sa nejest mastne sladke a tak podobne a o 3dni mam 16

linda9

a zabudla osm ti napisat, ze ja mam 24r. vazila som 72, mam 69, a miery mam cez zadok 103 cm, cez brucho 83 a cez pas mam 70 :(((( a kozy mam male

linda9

ty, tak to by som chcela mat tvoj problem, to ja vobec nemozem dolu zhodit,... kg isli dolu 3 pomalu, asi za mesiac, ale na objeme to vobec, ale vobec neni vidno, ak neratam ten 1cm na bruchu :(((( porad nam, ako si tak rychlo schudla a kolko mas rokov, ak sa mozem spytat?

visinamnevsetko

co som jedla?hmm vsetko ako doteraz len s tym ze som vyradil uplne pecivo teda biele nahradila ho ryzovym, prve dva tyzdne som nejedla nic vyprazane ani sladke...a proste jedla som 3krat denne male davky ked ma premohol hlad tak som do seba hodila papriku uhorku alebo nieco take,a otrasne snazila som sa estz co namenej mastene co najmenej mesa a tak;)

mala lady

ja som zacala cvicit a schudla som kilo a pol..mohla by si mi prosim ta povedat co si papala?

no asi islo to chudnutie prirychlo...popri tom si kolko cvicila ...mozno aj to je dosledok ze si malo cvicila alebo nespravne

visinamnevsetko

ja som dokopy nerobila nic trochu zmenila stravovacie navyky a ide to samo ;) ale sa mi nepacia vysledky...