Krasa...niekedy na skodu?

Príspevok v téme: Krasa...niekedy na skodu?
karkulka

Myslite si,ze niekedy je krasa viac na skodu ako na nejaky osoh?Mate s tym uz nejake skusenosti?Myslite si,ze pekne zeny to maju v zivote tazsie?......mne napriklad priatel prestava verit,pretoze si mysli,ze som k nemu az prilis pekna a zacina ma upodozrievat z roznych podla mna "somarin"...dakujem za reakcie

miska

lea!!! a nemohlo to byt tym ze to bolo nieco vaznejsie ako u inch pacientov?mozno si s tebou viac pokecal lebo si sa mu pacila...ale pochybujem ze u ostatnych by zanedbal vysetrenia len preto lebo sa mu nepacili...to si nemoze dovolit...urcite ti nezachranil zivot pretoze si pekna...musim sa smiat...

jetodno

Ach jaj, aj tak je to jedno, ajtak vsetky pekne nezostanu navzdy pekne, zostarnu, krasa od nich utecie, a pokial nebudu mat nieco v sebe co z nich vyzaruje, ak budu hlupe...tak kapuuut

monica gazpio

Milá karkulka, buď rada, že si pekná, lebo mnohé dievčatá by chceli by pekné, a napriek tomu, že sa o seba starajú, tak vyzerajú zle, a niektoré sa o seba starajú len bežne a napriek tomu vyzerajú nádherne.

lea

tiez je dokazane, ze uz babatka pozitivne reaguju na zeny, ktore su povazovane za krasne, ide o symetriu tvare alebo co, je to skratka nielen vec vkusu, ale daco hlbsie. ale ako sa hovori, krasa docasu, a preto su myslim krasne zeny najviac potrestane v starobe, lebo mnohe sa nevedia zmierit so stratou krasy, vid mnohe slavne herecky zomreli v starobe sami a opustene

lea

Leila, Mulinka, tiez mi take situacie vadili, hlavne, ked som bola pubertacka. vyriesila som to tym, ze som si nasla chlapa co vyzera ako besny buldog a uz si na mna nikto nedovoluje piskat. ked som bola tinedzerka, tiez som to brala z tohto pohladu, ze vysoka dlhonoha blondina vzbudzuje neziaducu pozornost, ale to je nic oproti tomu, co ma v zivote este postretlo a az teraz v 30tke ocenujem, ze krasa ma svoje vyhody, hlavne v tazkych situaciach, spomeniem priklad, ze lekar v nemocnici ma pri vaznej chorobe neodflakol, tak ako inych, ktori cakali na chodbe a vysetril ich za 10 min., ale venoval sa mi hodinu, cim mi mozno zachranil zivot, lebo som bola vtedy na tom dost zle. je to krute voci inym pacientom, ale bolo to tak

jedinec

sherlock myslim to uplne vazne...napisala si to veeelmi pekne!
leila a mulinka: som na tom tak isto...riesim to ignoraciou,uz ma to netrapi..ale najlepsie je ak sa mi pozdravi nejaky uplne neznamy clovek :D

mulinka

ja mam presne ten isty problem ako leila6. neznasam tie blbe chlapske pohlady, vypiskovania atd.. v tomto obdobi su teraz akysi viac odvazni, a viac si dovoluju.. asi si myslia, ze mozu viac alebo co. je to hnusne naozaj. ale keby bol sam jeden, myslim, ze by si to nedovolil... iba v skupine sa snazia ukazat aki su frajeri. ja to teraz riesim tak, ze sa na nich skaredo pozriem, alebo ironicky usmejem :)

Sherlock Holmes

Jedinec... myslíš ten môj? Myslíš to ironicky... alebo? Všetko treba vyjadriť jedným smerom, nie dvojzmyslene :) Hm?

leila6

Nooo ja si myslím že niekedy je krása na škodu. Myslím že som mladá pekná baba. Ale už mám komplexy, ked mám prejsť cez ulicu. Ja tak neznášam ked po mne chlapy civia, pokrikuju, pískaju, šofery za autom sa obzeraju až skoro havaruju.... A pritom som normálna baba, žiadna štetka ktorá sa oblieka vyzývavo... Najskor ked si ma niekto so zaujmom premeral, tak som to považala za milé, zvyšovalo mi to ego.... ale teraz ked stretnem niekoho s "takým inteligentným pohladom že IQ=5" tak ma ide poraziť... už neviem ako to mám riešiť... či ignoráciou, alebo ho mám niekam poslať...... Niektorí sa ani nesnažia byť nenápadní... Robotníci na stavbe v pohode zastavia svoju činnosť, len aby sa mi obzreli za zadkom.... No je to pre mna už proste obťažujuce