Krasa...niekedy na skodu?

Príspevok v téme: Krasa...niekedy na skodu?
karkulka

Myslite si,ze niekedy je krasa viac na skodu ako na nejaky osoh?Mate s tym uz nejake skusenosti?Myslite si,ze pekne zeny to maju v zivote tazsie?......mne napriklad priatel prestava verit,pretoze si mysli,ze som k nemu az prilis pekna a zacina ma upodozrievat z roznych podla mna "somarin"...dakujem za reakcie

[zruseny12]

kamos,ale ja som to nemyslela v zlom,len by ma zaujimalo,ako si ty vyberas,lebo v jednej teme si aj o rozvedenych dost zle pisal,mna sa to nedotklo,ale nemal si nejaky klady postoj k nim...ze vraj by si ani kolo o nich neoprel...tak len tak by ma zaujimalo,ake ty mas naroky atd.na zenu...ale ako som pisala,ked nechces neodpisuj...

priatel

neda mi nereagovat na kamosov prispevok :D zasa prejavil svoju velku apatiu voci slovenkam.. ja mam dievca, ktore jedinu vec, co rano spravi je, ze si umyje tvar (aj zuby samozrejme), da si krem a spiralu ci ako sa to vola to na mihalnice. a vsetci kamosi z mojej partie mi ju zavidia.. ziadne kila makeupu.. este nikdy som sa jej rano nezlakol..
ty, kamos, mas asi ine skusenosti.. a asi 100% z nich boli rano otrasne opuchnute ropuchy ked tu takto na tie nase krasky nadavas :)

[zruseny12]

kamos,mohla by som sa ta na nieco opytat?ako ty vyberas,alebo si si vyberal priatelku,alebo uz manzelku?ak chces odpovedat,ak nie nemusis...

jajka

kamos je mi luto ze mas take blbe zazitky. asi sa nestretavas so spravnymi ludmi. alebo hladas krasu tam kde nie je.

kamos

Zdar ludia,

som tu aby som vniesol svetlo do vasich dusi. Ked som bol mladsi tiez sa mi zdalo, ze kopa dievcat z mojho okolia je peknych. Potom som ale zistil, ze sa na ne da pozerat len z dialky a ked sa na ne clovek pozre z blizsa, tak sa mu vobec pekne nezdaju. Niektore sa mi dokonca po chvilke zdali hnusne, jak boli zmalovane a ked vypustili z ust nejake slovo, tak to bol hnus jak svina. Preto vam este raz zdoraznujem, ze Slovenky, ktore si myslia, ze su krasne su vacsinou hnusne zmalovane hnidy a nikto by s nimi nevydrzal dlhsie ako jeden mesiac.

cicusss

kecy kecy a este raz kecy, normalne mi nedalo napisat ake mi je to tu trapne citat ako sa raz jedna strana zastava tej a potom druha tej.. ludia uz sa uvedomte co to za somariny trepete.. kiezby bol tento yivot o niecom inom a nie furt sa o takzchto kktinach ludia bavia co nikam nevedu, to tymi recami chcete spasit svet? ,, boze krasa je nanic,, ,, boye krasa ma zmysel,, boze to uz nikto nie je na svte co by chcel peknu verzus skaredu,,? JEMINE!!!!!!!!!!!!!§

jedinec

myslim,ze to mozme uzavriet vetou:Kazdy je pre niekoho pekny,len si treba verit,ze toho cloveka najde a isto takeho najde ;) aaa "Obluda" s tebou uplne suhlasim a paci sa mi tvoj optimisticky nazor na zivot! podla mna by ste si z nej vsetci mohli zobrat priklad :)

madman

ano, krasa je velmi neuzitocna vec, poznam strasne vela vnutorne skaredych ludi a verte tomu, ze kazdy jeden z nich sa ma lepsie, ako ti krasni,kedze vacsinou ide o bandu tupych ignorantov! a taka je vascina naokolo ... banda skaredych blbcov, ktori maju omnoho jednoduchsi zivot...