opet bludny kruh

Príspevok v téme: opet bludny kruh
lacrima

prosim pomozte mi.ja uz neviem co mam dalej robit.mam bulimiu v ktorej som rok bola som sa liecit bola som hospitalizovana na psychiatrii.nie priamo s touto dianozou ale hlavnou diagnozou bola depresia pretoze som sa chcela zabit ked som to povedala psychologovi na druhy den som bola v nemocicni...riesilo sa tam aj hento ale len malinky kusocek..
trosku mi to pomohlo......doma som tyzden co som z nemocnici a opet ma chytaju tie ciele MUSIS SCHUDNUT a podobne,opet si staviam vzorrec ked schudnes budes stastna,opet si zostavujem svoj jedalnicek-v podstate nejedenia,no viem ze nejedenim nevyriesim nic pretoze pride obdobie a ja sa budem prepachavat a zvraciat a zas budem v bludnom kruhu v nemocnici som pribrala aj velmi vela kil z 50 pri vyske 162 na 55 a tych 5 kil sa potrebujem zbavyt bezpodmienecne len neviem ako ked ma doma stale kontroluju a ja mam z toho najvecsi strach.pretoze som sa kvoli tomu aj sebaposkodzovala a to,uz robit nechcem,chcem len schudnut,ale ked schudnem pojdem do nemocnice zas ja neviem co robit:((((((((((
som strasne nestastnaa neviem sa nakopnut na normalny zivotny styl :(