Prečo nespím?

Príspevok v téme: Prečo nespím?
kaja25

Ahojte, poradte mi prosim. Vyse dvoch tyzdnov nemozem poriadne spavat. Nechapem vsak preco?! Medzi polnocou a jednou si lahnem hrozne unavena, ze ledva vidim, no v posteli nezaspim hned, ako bolo u mna bezne, ale po chvili sa dokonca tak preberiem, ze s pravidelnostou do tej stvrtej sa len nudim a rozmyslam nad kadejakymi sprostostami- nicim podstatnym. Nechapem co sa stalo, mam prazdniny a trochu naruseny bezny system, ale ani cez rok nechodim spavat skoro, akurat ze skor vstavm. Teraz sa aj nutim skor vstat a spavam zhruba tych 5-6 hodin, rano je to tazke, no cez som paradoxne ako rybyka a v noci tiez. Ja to nechapem co sa mi porobilo, ked predtym som spavala ako zarezana hned po zalahnuti. Co mam robit? Dik

kaja25

noonaa, si zlata. Zmenila som prostredie, bola som u znamej, po case sa to zlepsilo, no dobre som doma spala len noc po navrate a odvtedy pokracujem. Na vikend idem na chalupu, ale ruzovo to nevidim, lebo bola som aj tam a nic. V tom case sme skoncili s priatelom nefungujuci a neperspektivny vztah. Ja som bola akterom , je to pre nas oboch dobre, lebo to nemalo vyznam. Netrapim sa, cez den na to nemyslim, nemam kedy a ani v noci ked sa nudim. Som relativne rada, ze som to spravila. Neviem ci to moze mat dopad na moj spanok, ved sa netrapim, naopak sa tesim, ze som konecne nasla odvahu aspon ja, ale zaspat odvtedy neviem...

noonaa

aj ja dost zle spim,myslim,ze je to aj tym teplom.... ze telo si neoddychne...stale sa budim...rano som unavena...tiez to trva uz dlho...skus,ak mas moznost,ist niekam na chatu,k babke,alebo tak,dke je ticho, chladnejsie...a uvidis,ci si pospis leopsie,mne to pomaha,na chate si viem pospat :) ak chces,zoberiem ta k nam a budeme drichmat :))))