Ako zakryt akne

anonym123katka

odporúčam sýrové mydlo veľmi pomôže umyť sýrovím mydlom a po hodinke pleťovou vodou a žiadny krém.

niki $$$

Ak chceš skutočne zakriť akné, vrelo odporúčam korektor alebo bielu ceruzku, ktorú si natrieš na postihnuté miesta a červené fľaky sú preč. Jemne ceruzku roztri a prekry make upom. Garantujem ti, že akné nebude vidieť. Ja to tiež používam

ZuZAnčkaaa

Aoojte traia vas AKne???
Takk mali by ste skusit umyt tvar vypučit si tam kde to mate...dat na too alpu nech to štipe potom dat IchToxyl MAstičku ona smrdi ale poma ked to nechcete už mat...
tom aj zinkovu mast som si davala...a už nemam suste too aj vy ja verim že to pomože:)

vraska1

black angel, na noc si davaj cajovnikovy olej na vycistenu plet (kup si v lekarni 100%, nie nejaky zriedeny napr z oriflame, ten nie je dobry) a pouzivaj gel na umyvanie tiez z cajovnika. alebo mne velmi pomahali garnier alkoholova pletova voda aj gel na umyvanie.

no a co sa tyka make-upu pre mna osobne je najlepsi a najviac kryje Pan stik od max factor (stoji cca 10e a vydrzi dlho moze sa pouzivat ak ako korektor alebo ako make-up), ktory si riedim podla opalenia pokozky s tmavsimi makeupmi.

vela zdaru

Didaa

No tak jasom skusala uz aj makeup aj korektor aj puder lenze nic s toho my to tak nezakrije ... prosim pomozte my dajako lebo sa aj zblaznim boli casi ked som nevysla z domu bez makeupu pretoze som mala vsade akne ... :( korektor ani puder ci makeup mi nemopahaju neviete niake riesenie ??? :(

njurrrr

ahoj, rybka...aj ja pouziwa aknecolor..len ja by som najradsej nepouziwala uz ziaden takyto prostriedok ako make-upy a aknecolory...hrozne mi to wadi

rybka17

na akne je poda mna najlepsi klasicky aknecolor, ja pouzivam ten najsvetlejsi. dobre kryje,dobre drzi a aj lieci akne a je lacny...tu neni o com :-)

mirka 23

No dobré ráno kočky. Najlacnejšie bolo u RNG, pol litra - 120sk, ale asi včera sa zrušili tel. čísla, kde sa to dalo objednať. Dá sa kúpiť aj na nete, ale je drahšie. Ale RNG písal, že by mali predávať aspoň to koloidné striebro. Inak pozrite si na nete, na čo všetko je kol. striebro dobré.