chalani, vyjadrite sa prosím :-(

Príspevok v téme: chalani, vyjadrite sa prosím :-(
leaeee

Ahojte,skúsim čím stručnejšie vysvetliť môj problém. Mám 24r. a prežívam môj prvý vzťah. sme spolu 4 mesiace. S priateľom som sa už raz rozišla, lebo nesprával sa ku mne tak, ako mal. ale sme si to vysvetlili a sme zas spolu. Ale neviem ako dlho. Vraví že ma miluje, ale chalani, povedali by ste svojej milej, že by ste s ňou neboli, keby vám nerobil oral? mne to pripadá ako keby bol so mnou iba preto to jedno. ale tvrdí že nie. ale že to do vzťahu jednoducho patrí. Aj podľa mna, ale nie je to najpodstatnejšie,alebo hej? a každý chlap tak zmýšla? Neviem, či ho mám nechať. Tak by som chcela zažiť lásku, ale neviem či ho mám nechať, chýba mi ked nie je so mnou, ale zas ked sme spolu tak po nom netúžim tak fyzicky. ani neviem aká je tá láska? dakujem za názory, je to pre mna veľmi dôležité

DESmodka

mna kebyze moj partner nuti so nieco co ja nechcem, tak by som s nim asi nebola... na taketo veci by mali mat chut obaja a to ze to ten druhy teraz odmieta to este neznamena ze to nebude chciet nikdy... mozno potrebujes cas aby si sa otukala, nech na teba nenalieha

jajka

myslim ze to čo povedal je v pohode,teda ak povedal že by s tebou nebol ak by ti to nemohol robiť, ak som to spravne pochopila. alebo to bolo myslené naopak, ze kebyze to ty jemu nerobis, tak s tebou nie je? tak to je sproste, no mozno to ani tak nemyslel, netreba brat vsetko vazne. ale z teba mam pocit ze ho nelubis len si s nim lebo niekoho potrebujes...

moniqa87

ty si asi este neni po 4 mesiacoch na taky intimny vztah pripravena, neviem, nepoznam ta, usudzujem len podla toho, ze je to tvoj prvy vztah...
je samozrejme divne ked ti povedal, ze keby mu partnerka nerobila oral tak by s nou asi nebol, to su podla mna tvrde slova, ale mozno nie su az tak vazne myslene, inak ako sa stavias ty k oralu? lebo ak s tym nemas problem, tak takymto jeho vyjadrenim sa zatazovat ani nemusis
hlavne sa o tom porozpravaj s nim, ked sa ti to nejak nezda, ty do toho vidis najlepsie, inak a prepac, ze nie som chlap, lebo o odpovede si ziadala chalanov, snad aj toto ti pomoze