prefarbovanie vlasov-surne:)

Príspevok v téme: prefarbovanie vlasov-surne:)
corkynella

ahojte.mam dost slabe kratsie vlasy povodnu farbu mam svetlohnedu.dva krat som si davala cierny sampon ..teraz mam asi 5cm odrastene zvysok take bledocierne.hruuuza....ktora farba okrem tmavohnedej a ciernej by mi to mohla prekryt? napriklad taka rysava? nedalo by sa? viem ze ked cem blond vlasy sa velmi znicia lebo to treba dlhu proceduru atd.ale ja to chcem len prefarbit jednym razom.vdaka :)

moona14

corkynella:noo wes ja by som si chcela tie cierne wlasy prefarbit na hnedo,..alee mam si pockat kym mi wyrastie ta cierna??.aleboo teraz si to mozem prefarbit:????

moona14

zeby?
noo skusim si dat nejaku farbu,..ale dufam ze mi to nechyti nejako na rysawo,..a by som cela mat nejakee take hnede:Daleee mooc pekne dakujem za rada

zeby?

mona:
skus si kupit nejaku od garnier specialne na tmave vlasy.. alebo od loreal? nepamatam sa.. ale je to take zvlastne balenie.. myslim, ze to by mohlo pomoct :)

corkynella:
tiez som mavala blond vlasy, a poviem ti, ze ja by som to uz nerobila.. tie polamane vlasy, rozstiepene konceky, suche vlasy... hruuza.. ten peroxid ich hrozne vyzral..
a ked si cierne budes chciet dat na blond, najskor z nich bude taka sivo-zelena, a az na druhykrat alebo tretikrat ti to chyti blond :).. ale radsej si daj nejaku hnedu.. daj vediet, ako to dopadlo :)

moona14

ako by som si mohla prefarbit cierne wlasy,aby som ich mala nejake hnede????...aku farbu ssi mnam kupit??..prosim o rada.--dakujem

corkynella

no nie ja cem skor tu rysavu.ale neviem ci sa to da prefarbit na prvy raz.lebo tie kury kde treba postupne tahat farbu z vlasov by mi velmi uskodili

zdenka

nechapem celkom ako to myslis...ale pokusim sa...ked chces byt blond tak mozes ist hned ale budes vyzerat jak kacatko...alebo postupne,,,ale radim ti nedavaj si blond...ja mam z toho tak znicene vlasy...a chcem ist na tmavo za..