PROSIM ,POMOZTE

Príspevok v téme: PROSIM ,POMOZTE
stezi

Mala som dostat menstruaciu asi pred tyzdnom.Doteraz som ju mavala pomerne prawidelne(uz asi rok a pol) a zrazu neprisla.Namiesto nej mam nejaky cudny lepkavy,priesvitny vytok.Neviem co to ma znamenat.Je to normalne?A este sa chcem opytat ci je normalne,aby som stale mala vytok.kazdy den proste.Bojim sa ist na gyndu..ani tam nepojdem.Ten vytok je taky skor zlty.Neviem.Pomozte,pls

inka

kristina ,zalezi na tom aky mas ten vytok.niekedy je to sposobene hormonmi a inak mozes byt zdrava ako ryba.
v kazdom pripade treba zistit pricinu vytoku.
mne tvrdil lekar ze je v poriadku ze mam kazdy den vytok dlhe roky.az po operacii som sa dozvedela ze ten vytok uz naznacoval ze cosi nie je v poriadku.skoda len ze som netrvala na tom aby mi moj byvaly lekar zistil preco ho mam vobec.ale co ked ine nic mi nebolo,tak som sa uspokojila.na par rokov...

kristina603

ja mavam vytok tiez kazdy den,chodim na pravidelne navstevy gynekologa a som zdrava ako ryba...ale mala by si ist na kontrolu,ak mas zly pocit,ty najlepsie musis citit,ze nieco nie je v poriadku a za jedno vysetrenie nic nedas...

inka

ak ti mozem poradit tak na tu gyndu chod kvoli tomu vytoku,neliecene zapaly ,ktore nemusis inak pocitovat len ako ten vytok su nebezpecne.nemyslim zivotu nebezpecne aby si sa zase nelakala ale ak sa zapal nelieci vznikaju zrasty a aj ine problemy a v buducnosti mozes mat problem s otehotnenim a donosenim babatka.a ak sa pytas ci je to normalne mat kazdy den vytok -nie je to normalne.