Farebné kontaktné šošovky

Príspevok v téme: Farebné kontaktné šošovky
dominiqa

ahojte ja by som sa cchcela spýtať,že kolko stoja cca farebné kontaktné šošovky,pretože od prírody mám hnedé oči ktoré by som chcela občas zmeniť na peknučkú modrú.;)...drahšie sú aj s dioptriami,či bez?...Pretože rodičia mi na to nechcú dať,musela by som si našetriť sama,čize kolko cca by to bolo..:)

inge

ahoj ja pouzivam farebne k.sosovky uz dlho a mam ich aj dioptricke(tie su vzdy drahsie) mam blede oci ale zatial som bola spokojna iba s sosovkami znacky Fresh Look tie prekryvaju farbu ale z tmavej na bledu to veru ziadne :( ine sosovky skor len vylepsuju povodnu farbu ale davaju lesk ociam tie co som napisala su dost prekryvajuce ale hovorim v tvojom pripade tazko veru ked behnes do optiky tam maju vzdy vzorky takze ich skus a uvidis ci sa ti to bude pacit :) ja mam teraz krasne zelene ale objednavam ich z ameriky je to o polovicu lacnejsie, inak ked ich chces len pre fabu a nie dioptricke tak je to trapenie oci kolkokrat som z nich nervozna predsa len mam nieco v oku navyse, ale potrebujem ich tak ci tak takze aspon nech su pekne :) vyskusaj uvidis :]

majkaaaa

ja mam svetlohnede oci, dioptrie -3,75. Zelene 3mesacne kontaktne sos. ma stali cca 2300sk, bolo vidno zelene, no ked som skusala modre, nikdy by neboli nebeske modre, skor tmavem vidno to len na okrajoch a oci nemaju ziadnu iskru

kiki

Pozrite sosovky-kontaktne.sk, tam nájdete všetko vrátane ceny. Určite neodporúčam kupovať šošovky v optikách alebo u lekárov. Moje skúsenosti sú také, že sú tam predražené (v mojom prípade boli drahšie o 100% než na nete)

l.a.

NEVIETE NIEKTO KDE SI MOZEM ZAKUPIT TMAVO HNEDE KONTAKTNE SOSOVKY?
UZ SOM SI ZAKUPILA HNEDE...PISALI TMAVO HNEDE...ALE BOLI GASTANOVO HNEDE..
MAM VLASTNE ZELENE..PROSIM O INFO...DAKUJEM VELMI PEKNE :)0908 411 922

jablonkaa

janetinka, ak si este nenosila k.s. musis ist do optiky. uz som tu spominala, velmi dolezity je nacvik manipulacie so sosovkami a hygiena oka. okrem toho je treba zistit zakrivenie rohovky, aj ked vacsina farebnych sosoviek sa uz robi iba v jedinom zakriveni, tom priemernom 8.6 mm. inak sa daju kupit farebne sosovky aj cez niektory z interneovych obchodov.
janetinka, ak chces zjasnit modru farbu, vyskusaj freshlook radiance, ale v optike ti urcite dobre poradia. ak nemas dioptrie, tak kupujes tzv. plano sosovky.

janetinka

ahojte..presne aj ja sa chcem opytat kde ich mozem kupit?cisto iba v optike? ja mam modre ocka ale chcela by som trosicku jasnejsie..tak tiez rozmyslam si kupit..nevyznam sa do toho viete mi poradit> dakujem...

meggie

dominiqa, jablonka ma sice pravdu, ze hnedu uplne modra sosovka neprekryje a bude to proste poznat...ale jedine, ked sa pozries z blizka. ved vyskusaj a uvidis, je to prijemna zmena. ja mam tmavohnede az cokoladovo cierne oci a mam FreshLooky odtien True Saphire, krycie. Su mesacne a vysli ma zhruba na 1000 Sk. Prekryju super dokonca aj moju farbu oci, ale su dost vyrazne, povedala by som, ze az neprirodzene. Najlepsie sa vsak citim so svojimi povodnymi ockami a od okolia viem, ze mi aj najviac pasuju. Jednoducho priroda vie, co robi.

jablonka

dominiqa, zabudni na peknucku modru. s hnedou duhovkou sa ti to nikdy nepodari, take prekrytie este nevymysleli. vzdy dosiahnes len hnedu s modrym okrajom.
ale pre zaujimavost, 1 par mesacnych k.š. prekryvajucich (vraj) aj tmavu duhovku stoji cca 700 sk. ak si este kontaktne sosovky nenosila, musis najprv absolvovat vysetrenie a nacvik vkladania a vyberania sosoviek.