pomozte a ak mozte poradte

jajka

ak to jemu nevadi, ze si prenho primlada, tak v poho :)) ale si uvedom ze on uz predsa len nevie tak blbnut ako ti mladsi, berie zivot uz vaznejsie...aby ta o chvilu neomrzel...ale ved sa nejdes vydavat tak o nic nejde...zabavte sa...

lieskulka125

vecernica vacsinou okolie z jeho strany......ale aj u nas doma...vraj 27 je straaaasne vela pre mna....
ale ja nechcem vztah s mladsim.......pred 2 mesiacmi som sa rozisla s jednym chlapcom mal 21 a bol velmi nezrely na vztah.......v podstate mu slo len o to jedno..ale o nom viem ze je ku mne uprimny...a uz trosku inak rozmysla ako nejaky 19 ci 20 rocny chalan.....

vecernica

kolko krat vidim ze 17 r vypadaju starsie,,nemozem tomu verit ze maju len 17 r. Kasli na to ze ta odsudzuju 27 je pre muza malo rokov,Ak budete spolu chodit dlhsie uvidis co s toho bude.Je to tvoj zivot ,,kto ta pre pana jana odsudzuje okolie okolo neho? ci tvoji spoluziaci? ak tvoji spoluziaci tak su este nezreli a ak okolie okolo neho ,tak len zavidi

nickaaa

v laske je to jedno kolko ma kto rokov..napr moja krsna ma muza o 30 rokov starsieho a co? ona ked sa vydavala mala 23r a on 53r ..a doteraz ziju spolu a maju 3 deti ,a on sa v 63r stal opat otcom :)takze ja v tom nevidim absolutne ziaden problem

Lusytta

tazko radit, neviem co by som povedala mojej imaginarnej dcere keby take daco urobila...ale z globalneho hladiska je vekovy rozdiel dolezity len pre vas dvoch...ak teba nedesi predstava, ze zostarne a zomrie skor ako ty...ci tak daleko este nie ste? a tym co ta odsudzuju kludne povedz, ze kedysi bol desatrocny vekovy rozdiel uplne normalny - len v nasej rodine mame dva take pripady...akurat tebe radim, aby si si dala pozor, aby ta ten chalan len nezneuzil, to vies, mlade masko je mlade masko...a predsa on uz ma rozum (v preklade "uz moze byt vy...any") Ale inak drzim palce!