nemam chut

Príspevok v téme: nemam chut
ajajajajajaj

nikdy som nemala extra chut na sex, ale obcas som bola taka nadrzana...potom ked som zacala brat hak tak moja "tuzba" stupla a ja som bola rada a aj frajer bol rad ze to tolko chcem.ale co sa nestalo. po dobrati 3 baleni sa vsetko obratilo naopak a ja vobec netuzim po sexe a ani sa neviem vzrusit, nie som nadrzana nic...:( je to tragedia.predtym by som to robila aj 3x za den a teraz na to ani nemam chut pomysliet.tabletky menit nechcem lebo nemaju ziadne vedlajsie ucinky, a bohvie ci to je vobec od nich.mate podobne skusenosti? poradte nejak co mam robit

vodar

aj to som uz skusala ale nic.Hovorim lieky,koreniny,biliny a nic mi nepomohlo.vysadim antinu a snad pojdem do normalu,uz som vystriedala 4 druhy ani raz neprisla zmena.tak skusim ,,ziadnu,,

janaaaaaaaaaaaaaaaa

pri uzivani HAK a naslednom znizeni libida odporucam jednu tabletu vitaminu B6 denne (volnepredajny v lekarnach)

fifkaaa

ja tiez uzivam HAK a teraz nemam vobec chut..hadam len raz za mesiac..aj to len ked mam kramy :DDD rozmýšlam ze skusim inu HAK, ale co mam povedat doktorke? ze chcem vymenit lebo nemam chut, alebo co?

vodar

ahojte ja mam taky isty problem, cca po polroku s priateľom ma to prestalo uplne bavit a nic mi apetit nevratilo.uz sme spolu 2 a polroka a uz ho to prestava bavit ze ho stale odmietam.skusila som uz vsetko zmena HAK,bilinky,koreniny,zensen no asi vsetko dostupne a nic.tak teraz idem skusit uplne vysadit HAK a uvidime co to urobi.snad sa to upravi.ak na nieco dojdete co pomaha dajte echo.

trisha

ahoj. ja mam ten isty problem... kedysi som mala strasnu chut na sex. niekedy ma to tak chytilo ze som sa musela venovat sama sebe... a byvalo to dost casto... nasla som si priatela... vsetko bolo supeer.. prisli prve sexualne zazitky... a potom... ma to preslo... absolutne nemam chut... aj som mu to povedala, povedal ze je to v pohode ze mam len take obdobie aj ked ja si nemyslim :D neviem ako ti poradit... ba mozno by som vedela... nemusis brat tabletky... pocula som o caji ktory zvysuje apetit... skus sa pohrabat na internete... viem ze nieco take existuje...a urcite to dostanes v lekarni alebo na internetovych shopoch pri najmensom :) alebo skus nejake afrodiziaka :)