Nadmerné potenie

Lucia22

fgf prosím ťa keď nejdeš svoje potenie riešiť operáciou poť sa ďalej asi sa nepotíš v takom rozsahu ako napríklad ja takže s tým dokážeš žiť. Ja som to už nedokázala musela som to riešiť tak prosím ťa neznechuť tu ľudí, ktorí sú pred alebo po operácii. ďakujem

marcels

takže proim vas ja mam nadmerne potenie dlani a mam partnerku a pride mi to blbe že vždy ma neskor chyti za chrbat takže možem is na operaciu s tym?akože pojdem ku kožnemu a potom na operaciu?plati sa vela?prosim mam 16

+Lusy+

ets-sideeffects.net tu je webstranka, ktora hovori o negativach operacie. Kazdopadne ja som ju precitala viackrat a napriek tomu som sa rozhodla pre operaciu. A vobec nelutujem.

meadow

fakt by ma zaujimal, ze preco bola (alebo este je (?) tato operacia zakazana... jeden chirurg mi len toľko povedal, že vraj im brali nejake 'instrumenty', ale budu to robit znova... druhy zas hovoril ze sa to uz nerobi, je to zakazane... tak teraz komu mam verit? tiez mam ten isty problem a uvazovala som sa nad operaciou, ale nieco mi tu nesedi.

+Lusy+

senoritta: vlastne som zabudla pripisat, ze aby si sa nenechala znechutit niektorymi prispevkami. bola by to skoda.

+Lusy+

senoritta: chcela by som ta pochvalit za pracu, ktoru si k tejto teme odviedla tu na fore. sledovala som tvoje prispevky od casu ako si sa ju rozhodla absolvovat a tiez som uz niekolko tyzdnov po. vsetko je v poriadku a pocit je to na nezaplatenie. ja som zvazovala pre a proti niekolko rokov(aj ked k prispevkom od fgf mam vyhrady, ma pravdu v tom, ze v niektorych krajinach je zakazana) - a preto bolo fajn citat prispevky od niekoho kto vie o com hovori a kto operaciu absolvoval. ako hovoris ono sa to rokmi zhorsuje a uz som nevidela ziadne ine riesenie, s tym prislo aj definitivne rozhodnutie . este prispiet do statistiky - som v rovnakej vekovej skupine.