Nadmerné potenie

kristy88

adenkah9
ano je to mozne lebo v obdobi puberty sa ti zvysuje aj pocet potnych zliaz ale to kazdemu aj ten co sa poti normalne...len niekto ako napr.ja to uz mam od detstva a v detstve nemas moc vyvinute tie potne zlazy a uz vobec ziadne hormony...

kristy88

senoritta
ano citala som si vsetko o tej operacii viem vsetko ta operacia ma ani nejako netrapi ani sa jej nebojim...len mna hlavne zaujima vec ze niekto tu pise ze na nohy to nezabera je to pravda?bojim sa len toho ze sa dam operovat a bude to totalne zbytocne ak to nezabere na nohy..mne sa poti cele telo a to vazne do detailu...ale chcem hlavne vyriesit nohy a tvar...tak chcem vediet ci to posoby aj nato...lebo nad ostatnymi castami tela ako ruky, pazuchy atd si az taku tazku hlavu nerobim i ked sa potia tez nadmerne ale zvykla som si...
senoritta
vies nieco viacej o tej operacii na nohy a tvar?

adenkah9

dnes som čítala,že potenie dlaní a chodidiel v puberte je normálne za to môžu vraj hormony časom to prejde

senoritta

vsetko o operacii som pisala v prispevkoch od decembra minuleho roka. odpisujem strasne vela ludom a stale to iste. precitajte si prosim moje prispevky od decembra. tam to vsetko je. :-) k operacii sa musi kazdy odhodlat sam! ci pojde alebo nepojde, je to jeho vec. netreba operaciu brat na lahku vahu. kazdy organizmus berie anesteziu inak. hlavne sa musite vela porozpravat s lekarmi, nezatajit im svoj zdravotny stav aby vedeli ako maju postupovat. myslim, ze by bolo vhodnejsie, keby sa tato tema premenovala na akralnu hyperhidrozu co je nieco ine nez normalne potenie a predislo by sa prispevkom, ktore riesia klasicke potenie.

kristy88

senoritta
ahoj prosim ta das mi na seba kontakt potrebujem sa ta nieco spytat ohladom toho potenia a operacie....ja mam tiez taky isty problem len horsi...pomaha to aj na nohy a tvar?ci ani nie?napis mi prosim tvoje icq alebo cislo alebo mail nevie to je jedno...diky moc

senoritta

Lucia22
jasne, ze Ta to boli, vsak si cerstvo po operacii. ja som sa z toho dostavala tak vyse mesiaca. Uvedom si, ze sa v Tebe "sparali" nastrojmi a to chvilu potrva, kym sa to zahoji. Pluca sa tiez pomaly rozbaluju. Ja som po operacii pol roka a citim a vynikajuco.

a este pre tych pubertiakov a ludi co sa nudia a vypisuju sem same vyplody ich primitivnej mysle:
ani to ti, co mate tento problem s potenim nekomentujte, proste ich ignorujte.

Kristin14

kto absolvoval operaciu vo vyšných hagoch alebo v martinskej fakultnej nemocnici?a mal operaciu noh a pomohla mu? preco pisete ze na nohy to nezabera??pocula som ze aj na nohy zabera operacia hm???

Kristin14

Thuglife: ahoj vidim ze si absolvoval opreraciu na ktoru sa chystam aj ja...mohol by si mi dat na seba kontakt ason icq??prosim

Thuglife

LauraK: neviem ci sa to da,ale mne hovorili,ze s tym mi nic nespravia(bol som v blave),ale mozno v tych hagor robia aj take veci to by si si musela pozistovat sama.