Nadmerné potenie

mimiq

no dobre pojdem ku lekarke pondelok. ale moja mama hovori ze to je taky vek ona sa mi ako keby nesnazi pomoct alebo co .. ze to ma casom prejde ale nemyslim si lebo potenie pretvrvava uz asi od 9 rokov...

beni1

to mimiq:

v prvom rade ist za svojim obvodnym lekarom alebo lekarkou, aby ta poslala na vysetrenia. priciny potenia mozu byt rozne, cize najskor treba absolvovat toto.
netreba sa hlavne hanbit, ziadny z nich ta za to nebude odsudzovat.
odporucam precitat si cele forum a dozvies sa mnozstvo sposobov a napadov ako ludia riesia podobne problemy. nijaky nie je univerzalny, takze treba skusat...

mimiq

no tak zas ahojte.. :D
problem je taky ze mama mi driclor nechce kupit lebo ze ani nevie co to je a ani o tom nikdy nepocula.. moja teta je farmaceutka a ze ani ona to nepozna..tak neviem no.. doniesla mi od nej z lekarne njake tabletky volaju sa ze Formula šalvia ale nemyslim si ze by mi to pomohlo. ja osobne moc tabletky nemusim lebo mi nepo mahaju ... co mam robit?:(

mimiq

okeey skusim :) dik za radu ;-)
a inac.. zas nechcem cely zivot pouzivat Driclor aby som sa nepotila cize to ma aj nevyhody.. ale tak zas lepsie ako nic tak to skusim :)

katicarr

neviem informaci o operácii, skus citat v tejto teme.
Driclor: prvu noc, potom, noc vynechas, potom znova, a uvidis ako ti pomoze. potom podla ptreby, ja si davam teraz len raz za tyzden. treba pravidelne, a pomoze.... ale ked prestanes potenie sa bohuzial vrati... :(
kup si, ja som si to citala tu, kupila som, pomohlo :)

mimiq

katicarr
urcite pomoze?? ak hej idem hned zajtra kupit :D kolko to musim pouzivat aby to pomohlo ? ako dlho to budem musiet pouzivat ?? budem sa aj potom potit?

a ta operacia je od kolko rokov? aj sa za nu plati ?

katicarr

na operaciu si 1. primlada, 2. najprv treba vysetrit, ci nemas problem so stitnou zlazou :) Driclor kupis bez lekarskeho predpisu. Ale musis vediet, ze nebude prijemne, dodrzuj navod, co tam mas. Treba vydrzat stipanie, a pomoze. :)

mimiq

katicarr
dakujem za radu :) a ten Driclor mi predaju aj bez lekarskeho predpisu ?
a citam tu aj take prispevky ze njaka operacia ale na to som asi este mlada co ?

katicarr

mimiq!
Ja mám tiez problém ako Ty, len mne pot nezapacha. Skusila som Driclor roztok-dá sa to kupit v lekarni za cca 6 eur. Skus! Vecer pred spanim, na suche, umyte, a minimálne 24 hod. neholene podpazusie si to natri- bude trosku stipat, svrbiet, ale dufajme ze pomoze. Ked chces vediet viac, hladaj v téme nazvom Driclor. Viacery o tom uz tu pisali skus. ALE! kedze si primladá na také problémy, radila by som ist za lekárom, a povedat, co a ako. Lebo mozes mat problemy so stitnou zlazou, a to TREBA riesit, cim skor, tym lepsie. Zdover sa mame, ale niekomu kto ma nad 18 rokov, a chod k lekarovy, cim skorej riesis, tym skorej sa zbavis problémov! Vela stastia ti prajem :)