Zápal ďasien

Príspevok v téme: Zápal ďasien
soltes

Ahoj forumaci,

chcem sa Vas surne opytat pripadne poradit ohladom problemu - zapal dasien. Ide o to, ze sa mi zapalili dasna a trosku aj krvacaju (nepravidelne, pocas dna) ak si po nich prejdem jemne prstami. Od lekarky som dostal na pohotovosti "modru vodicku" dezinfekcny prostriedok a "corsodyl" .
Hlavny problem je v tom, ze nemam este zubarku kedze doteraz som nemal so zubami ziadne problemy a zalozit kartu idem az v stredu do vedlajsieho mesta (vsetci zubari u nas boli obsadeni a odmietli ma osetrit )

Zapal mi vznikol z jedneho dna na druhy a pripisujem ho vadnemu ovociu kt. som kupil na trhu. Kedze nic "take" ine som v ten den nejedol.

Tak ma zaujima najma to, ci uz niekto mal takuto prihodu, co s tym robil, co pomohlo, pripadne comu sa mam vyvarovat. Lekarka mi jemne naznacila, ze mozem prist aj o zuby ak napr. znicim ich loziska kusanim do tvrdeho jedla. Vsetky informacie sa mi pomozu, vopred dakujem

tomas_bb

to nie je reklama, to je holy fakt. sam som si to vyskusal ked mi uz slo o zuby. zubar ani produkty ktore tu boli mi nepomohli. tak sa ukludni. chcem len pomoct, to je vsetko

tomas_bb

Ja som skúsil prípravky OraMD Original a OraMD Extra Strenght, mal som úbytok ďasna a pomohlo. Prípravky sú určené pre boľavé ďasna, choroba ďasien, ústup ďasna, citlivé ďasna, opuch ďasna, krvácanie ďasna, červené ďasna, zapáchajúci dych a iné. Prírodné zloženie bez alkoholu a fluoridu :) Spokojnosť nadovšetko. Seriózne jednanie. Tu je adresa www.oramd.sk alebo názov firmy Vis Natura s.r.o., môžem len doporučiť. Tomáš

joni_

no takuto nahlu prihodu som nemala, mala som trochu zapalene dasna ale to riesili odstranenim kamena a poriadnou hygienou, ustnou vodou atd...
najlepsie sa ukazat zubarovi co to mas, zapal moze naozaj nakoniec prispiet k strate zubov