zaaaaaalezi velmi naveku?

ewkaaaa

..ak si rozumiete ak ho prijmu tvoji rodicia preco nie ved to je kazdeho vec.a v tejto dobe je to podla mna normalne....

madman

neviem, ja to len kazdemu prajem, ale s vlastnej skusenosti tomu neverim. hlavne rozdielom nad 10 rokov. myslim, ked ma baba okolo 15-19 predsa len, dievca moze byt uz dost zrele, ale malo kedy sa vyrovna tomu muzovi ale so zivotnymi skusenostami to byva inak ... a casom sa to vacsinou prejavi. alebo je muz prilis nevyzrety, to bol moj pripad, a to je snad najhorsie ... ale netvrdim, ze to zakonite nemoze fungovat ... ale sudit taky vztah po roku-dvoch je podla mna trosku malo ... ked sa dostanete cez tu hranicu puberty a ma baba uz cez 20, je to asi objektivnejsie posudzovat, predsa len je uz vyformovanejsia ... ale tie cisla, to su vsetko iba teorie, nikomu nevnucujem, ze to tak je ... len ja sama by som to uz po takmer 2 rokoch (pretoze doteraz sa s nim musim skoro denne zaoberat, aj ked nie sme spolu, ale stale uplne nevypadol z mojho zivota)by som si s tak starym muzom nezacinala ... teraz mam rozdiel 5 rokov s priatelom a je pravda, ze dakedy mi pride na zabtie, ale to si myslim, je skor povahou, ako vekom ...

victory

pre ano:
rozdiel max 5 rokov aj to je už vela??neprehanas trochu?? ja myslim,že každého osobna vec...v 15ke som mala chalana, ktorý mal 25..a niekedy som mala pocit, že ja som ta dospelejsia a zodpovednejsia, tak by ste ozaj nemali sudit len podla cisel...vydržalo nam to dva roky, aa bol to v pohode vztah,ani jednemu z nas nevadilo kto ma kolko rokov...aa teraz mam priatela, ktorý je o 5 rokov starší aa taktiež to vobec nepocitujeme a sme strasne stastny...ja si ani neviem predstavit, že by som mala chalana, ktorý ma tolko ako ja..ja sa s nimi nemam o čom baviť,vsetci kamarati su starsi...aa preto sa este necitim nejaka cudnaa

ich

ja mam 19 a priatel 28...
Niekedy mam pocit, ze je to ale este stale malo...ze ludia v tomto veku su este strasne nezreli...cest vinimkam

mys

vobec nie je.. neviem polovica z vas tu pise radne kktiny..ze je a nvm co.. v prvom rade treba pozerat nato aky je clovek vnutri a nie kolko ma rokov... nic neni velke ani male.. proste setkemu treba nechat volny priebeh a nic nesurit.. ak to ma mat zmysel tak to pojde dalej..napr ja mam tez 17 priatel 26 a sme spolu dva roky..a co.. rozumieme si a na reakcie typu on je pre teba stary prevracam len ocami.. a mimochodom drzim prsty:P..

lilipo

Ano sme spolu a stastni a rozumieme si. Na zaciatku aj na nas okolie ukazovalo ale zvykli a beru nas v pohode.Aj doma si zvykli. Nevymenila by som ani za nic. Neide o vek ale o to aky clovek je. mas roznych ludi...

tina

nieje to velky vekovy rozdiel. Ked je 10r rozdiel, potom ja sa radsej neozyvam.... 17 a 32 a pred nim 16 a 28 a co teraz.

madman

ano je to velky rozdiel. nebude, ked budes mat po nejakej 23, to len odhadom ... ja som mala este vacsi, ked sme zacali mala som 15 a on 31, boli sme spolu 2 roky a dnes sa na to uz naozaj pozeram ako na pedofliu, len som bola mala a hlupa na to, aby som videla, ze to nie je normalne .. a hlavne tie slecny, co nasledovali po mne, su mi na smiech, kedze on stale starne, ale jeho vekovy "limit" ostava nezmeneny ...