Mastna plet a La Roche Posay Effaclar

Príspevok v téme: Mastna plet a La Roche Posay Effaclar
myska

ahojte.pred par mesiacmi som vysadila po 4rokoch uzivania antikoncepciu, kedze som sa rozisla s priatelom no a dovtedy bezproblemova plet sa zmenila na nepoznanie.vraj to preto, ze sa telo cisti od hormonov..neviem ci ma niekto tiez take zle skusenosti po vysadeni ako ja.ale pome k veci.mala som mastnu, plet s rozsirenymi pormi.kozmeticka mi stale hovorila, ze mozem byt rada, aspon nebudem mat v neskorsom veku tolko vrasok.tak som vyskusila kozmetiku vsetkeho druhu,vichy, clinique,clarins..a nakoniec som sa nechala inspirovat vasimi radami a vcera som si zaobstarala La Roche Effaclar K a rovnako aj cistiaci gel na mastnu plet.do rana som mala plet uplne vyhladenu a aj cervene flaky su menej viditelne.takze ak ma niekto podobny problem, ako ja..mozem len odporucit.a Vichy hadzem do kosa..:)

Sewerka

ahojte :)

tiež som mala veľmi dlho akné a podarilo sa mi ho konečne zbaviť v 25 rokoch ... objavila som OCM a je to fakt super, za seba môžem len odporúčať ... inak super bol gél od LRP ... krásne vysušil a vyhladil pleť a ostalo mi posledné balenie z ktorého som skoro nič neminula tak ak by mal niekto záujem ozvite sa :) ponúknem dobrú cenu ...

smajlinka9

ahojte baby, ak by ste chceli kúpiť ten effaclar K tak mi dajte vedieť. Mne nezabral, resp. používam normálne liehovú vodičku z lekárne a potom som cca.4 dni (od stredy) použila ešte tento effaclar a myslim, že sa mi to zhoršilo. Akoby som dostala podkožné pupáky, podobné príznaky som mala po tom zelenom vichy kréme na problemtickú pleť. Tak ak by sa niekomu ten effaclar hodil tak predám cca. 10 E, fakt som to používala 4-5 dní..pa

eBIGEYL

Ahojte :) Ja by som Vás poprosila o radu.Mám 15 s pomocou dermatologičky liečim pleť so sklonom k akné (ľahká forma)chcela by som zažať používať radu La Roche possay Effaclar, ale neviem, ktorým výrobkom začať.Mám mierne mastnú pleť, drobné papiloskupy, a sem tam podkožné vredy (ale to iba ked prechladnem).Prosím poradťe :)
Dakujem

marlenkAaaaa

Ahojte,trosku som prebehla vasimi nazormi,chcela by som sa vsak spytat na krem z rady effaclar a.i.nemam problematicku plet,len sem tam vybehne nejaka vyrazka,len som strasne biela v tvari..to znamena,ze mi je tu vyrazku vzdy strasne vidiet a neuznavam make up typu omietka,tak dakujem za kazdy nazor.:)

Rachel88

ima.sk ahooj, plati ta este tvoja ponuka ohladom toho, ze predavas novy krem za 10eur? daj vediet dakujeeeeeeeem

Inner

Najprv odpoved pre romanu: znakom kozmetiky z lekarne je to, ze obsahuju tej "chemie" co najmenej mozne a umele latky sa snazia nahradzat prirodnymi. Ma silnejsie ucinky ako bezna kozmetika z drogerie, kedze kozmetika z lekarne je predovsetkym liecivo s obsahom liecivych latok.

A ku kremu Effaclar K. Mne velmi pomohol a pouzivam ho uz takmer rok. Predtym som skusala aj Vichy a Biodermu, viete, ze to stoji nemale peniaze. Kazdemu sadne nieco ine. Dermatolog mi vzdy predpisal nieco, co moj stav zhorsilo, az lekarska kozmeticka mi ponukla vzorky. Vyskusala som a effaclar sadol. Neminajte peniaze na drahe kremy, najskor vyskusajte vzorky.

ima.sk

ahojte dievcata, mam krem effaclair K, novy, ale kozmeticka mi predpisala iny krem, nemam to miesat, tak by som ho radsej predala ako keby sa mal pokazit. samozrejme, lacnejsie, okolo 10 eur. Ak ma niekot zaujem...

romana

ja som si kúpila Effaclar K a vôbec mi nepomohol. Zbytočne vyhodené peniaze. To jest 420,-Sk. Tiež som mala vodu adstrigentnú 360,-Sk.
Je to samá chémia v tých krémoch. Myslím, že aj účinok asi len dočastný...

aj ja rozmyslam

aj ja uz dlhsi cas uvazujem ze si kupim od tejto znacky effaclar K,tak aky mate nan nazor po dlhsom odstupe casu???