čierna ceruzka na oči

Príspevok v téme: čierna ceruzka na oči
mirka2222

ahojte poraďte mi nejakú kvalitnú ceruzku na oči, maľujem si oči s čiernou ceruzkou a to aj pod očami a tam sa mi to vždy potom rozmaže a vyzerá to úplne strašne, skúšala som ceruzku od rimmelu, potom manhattan, ale stále sa mi to rozmaže, tak mi poraďte nejakú aby mi na očiach vydržala aspoň pár hodín.

janka

ja som mala ten isty problem, skusala som rozne ceruzky, ale najviac sa mi osvedcila vodeodolna z manhatanu. Neni ani moc draha (asi 150,-sk), dost dlho mi vydrzi a to sa malujem kazdy den. A vobec sa nemusis bat toho, ze je vodeodolná, dá sa uplne bez problemov odličit. Pekny dnik

jamelie123

s tym som malaa problem aj jaa... a prisla som na to ze ... ceruzku si dam uplne normalne ako vzdy... potom si zoberiem sparadlo ktore si otriem do tej kefocky od spiraly a este s tym si prejdem po ceruzke.. ale lne po vonkajsej strane nie dnu... a mozem ti slubit ze ti to vydrzi cely cely den :)...

nicoleta

ahoj kúp si ceruzku značky gosh.. je to nemecká značka a je aj v dm ale kúp si vodeodolnu .. ja používam .. hnedú a poviem ti že som spokojná predtým som používala hnedú od miss sporty a no rozmazala sa mi tak s gosh som spokojna

mirka2222

a kde sa dá kúpiť tá Lavera? ja som takú značku ešte nevidela, treba to niekde objednávať?
ja mám z avonu tiež jednu obojstrannú ceruzku, hnedú a z druhej strany bielu. no ale tá hnedá sa mi teda poriadne rozmazáva, a mám taký pocit že som na ňu alergická lebo ma potom štípu oči a to sa mi ešte pri žiadnej inej kozmetike nestalo. ale mám aj jednu obojstrannú modrú-bielu tiež z avonu a tá je celkom dobrá, tak neviem. možno sa tam tie ceruzky nejako líšia.

silvikl

no tak ja používam z AVONU,to je asi jediná vec,ktorá je odtiaľ dobrá..mám tú,čo je na jednej strane biela a na druhej čierna..používam obe..nerozmaže sa,len na konci dňa už jej tam skoro niet.ale lepšie ako rozmazané..alwe neviem,kde sa stráca :D::DD

jancecka

ja používam tú najlacnejšiu, tuším za 9 korún, s tvrdým griflom, a ja si ju sama trošku rozmažem do stratena, s týmto nemám problém