restauracia/penzion so zahradou pri KOSICIACH

Príspevok v téme: restauracia/penzion so zahradou pri KOSICIACH
usiko

ahojte, viem ze toto je o zdravi a moja tema tu nema co robit...ale nebola som uspesna na inych forach, ani na tych co su presne robene na svadbu....potrebujem raduuu.Chceli by sme mat svadobny obrad v zahrade restauracie alebo penzionu, v ktorom budeme mat recepciu, teda obrad von a recepcia dnu.....neviete o niecom takom v blizkom okoli Kosic alebo priamo v kosiciach?restika alebo penzion....prosim poradte, nie sme z kosic, sme tu pristahovani a nevieme si poradit.....dakujem....

milla

pekne je na hrabine-bukovec,restauracia ryba na anicke :) skuste,nemam ani sajnu ake su ceny aj ked hrabina je trosicku drahsia co sa tyka menu co som tam bola,a na tej rybe je veelmi pekne tiez :)

usiko

Dakujem, ste zlate, ale my nechceme mat svadbu v podnikoch typu Golden Royal, Gloria, U Leva, Ges a podobne...chceme nieco s fantaziou, nieco co nie je okukane, tuctoveako tieto podniky, nejake tiche miesto so zaujimavym okolim.....tieto a podobne podniky sme vylucili, pretoze je to tam take snobske...nechcem nikoho urazit...
Prave preto pisem na tuto stranku, aby sa ozval niekto s napadom, pretoze spomenute podniky sme nasli aj bez neho.....dakujem.....aj za pochopenie....

usiko

vecernica, no, my budeme mat tak okolo 55 hosti a pod 100,000 by sme chceli ist.....kedze rodicia nam nemozu pomoct financne.....

vecernica

Trochu okrajom.Moji kamarati maju mat teraz svadbu a maju 35 hosti.Cela svadba bude u pribuznych v restavracii ktoru vlastnia .A najlacnejsie ako sa da a aj s oblekom a satami s pozicovne to vyjde okolo 70 tis.Aky priblizny rozpocet planujes ty?

usiko

ahoj, ocko, pozrela som si to, bohuzial, mame trochu obmedzeny rozpocet...takze aj ked je to krasne, stoji to dost vela....ale dakujem

este niekto by vedel o niecom, njalepsie blizko kosic, so zahradou?