Problémy s pleťou - RADA pre všetkých

Príspevok v téme: Problémy s pleťou - RADA pre všetkých
domík

ahooojky chcela by som poradiť všetkým, ktorý majú problémy so svojou pleťou - akné, hnisavé vyrážky a taaak, že najlepší liek na to všetko je kombinácia morskej vody a slnka, totiž teraz som sa vrátila z dovolenky a svoju pleť mám úplne vyčistenú bez akýchkolvek vyrážok a najmä stiahnuté póry! je to strašne dobrý pocit mať peknú pleť a nepotrebovať žiadny aknecolor ani nič podobné :))) a ešte vrele odporúčam používať na vyrážky ked sú FRAMYKOIN!!!!! super pomáha (aspon mne)! tak dúfam že som vám pomohla! :)))

poradkyna

Baby ak ste už vyskúšali všetko okrem MARY KAY kozmetiky tak skúste ešte toto a budete spokojné. Pleť s akné nemožete len vysušovať ale aj hydratovať. To je problém že všetci len vysušujú mydlami a neviem čím a to nie je správane lebo sa začne ešte viac tvoriť mazovosť.Vždy musí byť zachovaná hydratácia. Som kozmetiká poradkyna pre túto značku, poradenstvo a ošetrenie týmito výrobkami je bezplatné aby ste si ich mohli priamo vyskúšať na vlastnej kožy. Budem rada ak sa ozvete. Rada pomôžem

sofija

Mne sa zas plet na dovolenke vzdy zhorsi ,lebo kombinacia morskej vody a slnka mi ju strasne vysusi a este sa do toho aj vyhadzem,neviem ,mozno by som tam potrebovala byt aspon mesiac alebo dva... mne sa osvedcila len prirodna kozmetika Saloos na akne a ich olejceky na plet.

luciaaa77777

mne tiez tie vyrobky z drogerii nerobili nejako extra dobre, sem tam sa nieco naslo, ale to po par dnoch prestalo ucinkovat. potom som vyskusala veci z lekarne - la roche a vichy a tie mi naozaj pomahaju. len su doost drahe :/

joni_

dik ale HAK zatial nemam zaujem uzivat
skusala som garnier ale nepomohol, vela veci som uz vyskusala ale nic mi nerobilo dobre na plet, niekde som citala ze vedia pomoct aj take obycajne lacnejsie veci, tak ja len ci ma niekto taku skusenost
co som si vsimla tak Tea Tree mi robi celkom dobre, ale nie v kazdom pripravku, napr. krem od Dermacol s Tea Tree moze byt, ale uz ked pouzijem aj pletovu vodu alebo gel na cistenie tvare tiez s Tea Tree od Dermacolu, tak po par dnoch uz to zacne robit problem...

jarkaa55555

hormonalnu antikoncpeciu asi ziadna zena nebude uzivat do konca zivota. po vysadeni liekov sa plet vrati do este horsieho stavu ako pred uzivanim, v lepsich pripadoch do povodneho stavu.

janus33

ak vam kozmetika nepomaha tak mozte vyskusat HAK...mne sa plet vyrazne zlepsila...len zase u kazdeho to tak nemusi byt

janus33

joni_
ja na tvojom mieste by som skusila garnier...pouzivam uzdva roky a som maximalne spokojna...fyto je velmi lacna a neucinna kozmetika