ako to, docerta, spravit??

Príspevok v téme: ako to, docerta, spravit??
nohej

viem ze to tu uz bolo viackrat ale nemam cas si to hladat teraz..uz som to pisala do temy ze zeny z azijskych krajin sa neholia :-) ale na tu sa nikto neozyva tak to okopcim sem...a uz prosim konecne mi niekto skuste poradit nieco osvedcene.. takze: tak mi prosim poradte..aj ja sa vtedy citim lepsie ked sa oholim, ale potom ked to trochu vyrastie tak ma to picha dost, je to neprijemne...teda chcelo by to holit kazdy den, popripade kazdy druhy.. lenze mne sa zapalia droobne vyrazky a potom je holenie nemozne lebo to boli a len mi tercie krv z nich...tak mi poradte nieco od coho sa nebudu vyhadzovat..pouzivam niveu pre muzov po holeni pre citlivu pokozku , je to lepsie ako nic ale stale tam tie vyrazky su..pliiiiis!!!!

nohej

hehe no ved ja viem ze brucho nie...uz fakt si nebudem brucho holit...ale ked si oholis tie ,,pickovske" chlpky tak ze ti sa nezacnu rozrastat dalej a tak...lebo niektore zeny, co si zacnu holit aj podpazusie taku malu plosku tak sa im postupom casu chlpy rozrastu a o nejaky cas uz holia vasciu plochu...kelu..neviem ako to este inak vysvetlit... :D

madman

no ja sa na bruchu teda neholím, to by som si mohla rovno aj prdel a chrbat a ruky a vsetko holit len preto, lebo tam mam nejake chlpky. teda. trochu nerozumiem, preco sa vlastne holia nohy, ked zvysok tela je aj tak zarasteny, ale holim podstivo dalej :D:D:D
venusin pahorok len tam, kde je to klasicke "pickovske" tmave ochlpenie, inak nie vyssie. a pasik :)

nohej

a este nieco sa chcem spytat..hlavne baby co sa holite tak vsetko alebo ze si nechate len pasik.. ked si oholite tam hore ako smerom k pupku tak potom ked vyrastaju tie chlpky nerozsiruju sa dalej? viete co myslim?? ze musite stale vacsiu plochu holit lebo vam zacnu rast chlpky aj tam kde predtym nerastli.. lebo pretoto sa bojim oholit tak tam navrchu ako je podbrusko lebo aby som raz nemala strnisko este aj na bruchu a pupku :-) viete o com hovorim?

madman

sleeecna nechcem buzerovat, ale uz ked sa strasne odborne vyjadrujes, tak ked uz calcium, tak calciova mast, ziadna calciumova!!
ospravedlnujem sa za svoje male jazykovedne okienko, ale mne to pali oci ...

!!!

ahojte : ja som zas počula, že calciumova masť je dobrá. je na poranenu, popálenú a podraždenu pokožku. a zincova masť je na čo dobrá? a teda ktorá je lepšia? lebo aj ja som z toho holenia zúfalá. ráno sa oholím a večer pichám ako ježko.

madman

ano, ale ja mam epilator, takze to musis prilozit a prejst ... brrr ... pomaly, pekne aby to tie chlpky pobralo. no a co sa tyka studeneho vosku, ten som skusala na nohach a je na hovno uplne a podla mna sa poriadny teply neda zohnat v predaji. a tiez si neviem predstavit, ako si zo svojej perspektivy strhavam poriadne rychlo ten pruzok s picky :D:D ... na brazilsku by som do salona hned sla ... keby bola v ponuke