Vyvrtnuty clenok???

Príspevok v téme: Vyvrtnuty clenok???
lenka021586

Nevie mi niekto poradit co mi moze byt??vcera cestou domou som omylom spadla do mensej jamy a ked som sa dneska zobudila dost ma bolela noha nemozem na nu velmi chodit....pritom som vcera este vpohode dosla domou...clenky ma nebolia takze to asi nebude vyvrtnuty clenok boli ma skor zhora na chodidle jedno miesto a mam to aj trosku napuchnute na tom mieste neviete co to moze byt??mam natiahnutu slachu alebo co??

koly

Chcel by som poradit. Mal som pred dvoma mesiacmi vyvrtnuty clenok s velmi natrhnutymi vazmi. N pohotovosti mi dali elasticky obavz aoctanovu mast. Nezdalo sa mi a siel som k chirurgovy a ten mi dal nohu na mesiac do sadry. Sadru uz mam mesiac dole ale problemy mam stale. Chodim uz bez problemov len si musim davat pozor kde stupam. Ale neda sa mi vobec pobehnut. UZ po dvoch krokoch ako keby mi vrazili klince do prednej casti členku a ukrutna bolest. Co myslite je normalne ze sa to tak dlho lieci? a co moze byt s tym? mam znova navstivit chirurga? a kazali mi chladit a ked si chladim hodinu a dam si dole lad tak mi odpuchne ale ani na to nestupim a za pol hodinu je opuch spat.