ZACHRANILI SME SA PRED ZNASILNENIM

Príspevok v téme: ZACHRANILI SME SA PRED ZNASILNENIM
pipina

Fuuuu, aaaa, predychavam .
Zacnem asi takto, ze som sa bola prejst s kamoskou veccer okolo 9 vecer. Ako sme sa tak prechadzali zrazu vtichosti okolo kamosky asi 2cm presiel cyklista. Obratil sa a spytal sa nas kolko je hodin. Tak sme mu odpovedali na chvilu sa stratil v tme a potom sa obratil a spytal sa nas ako sa dostane ku kulturnemu domu. Tak sme mu odpovedali nech ide stale rovno a ze to uvidi. On odpovedal ze kde rovno. Bol strasne dotieravy a to sme ani netusili co to je za psychopata. Zacali sme sa bat, tak kamoska vybrala mobil z vrecka a robila sa, ze telefonuje. S bicyklom zacal okolo nas kruzit, zlakli sme sa a zacali utekat. Utekali sme ako o dusu, on samozrejme na bicykli za nami. Vysli sme takymi hore schodmi kde by sa s bicyklom len tazko dostal. Odisiel. Mysleli sme si, ze sme sa ho striasli. No zial, to sme si len mysleli. Pokracovali sme v ceste, on siel inou cestou. Vravim kamoske, ze podme dole tym kopcom ze niekto bude vonku sediet a ze sa k niekomu pridame. A ona ze nie nie, ze on tam bude dole lebo isiel tym smerom. Tak sme pokracovali dalej, zrazu pozerame pred seba stal pred nami. Obisiel celu dedinu aj tak nas nasiel . Zasa sme zacali utekat a uz sme aj volali kamosovi, nech pride ze sa nieco deje. Prisiel kamarat a jeho sme uz viac nevideli. Potom ten kamos odisiel a my sme sa pridali k takym chlapcom, porozpravali sme im to, no len si robili srandu a neverili nam. Kamoska isla domov, ja som ostala vonku sa poprechadzat s jednym kamaratom. Kecali sme a sla som domov asi okolo pol 1. Sla som sama domov, to som urobila prvy a posledny krat. Ale nastastie som dosla ziva a zdrava. A teraz sa dozviem ze ten psychopat znasilnil a rozbil hlavu jednemu dievcatu ? Teraz lezi v nemocnici. Ach boze, jedine kto ho videl som bola ja a kamoska. Este stale to predychavam. Mam strach sa vyjst z domu. Viem, ze je to dost komplikovane napisane, no v tejto chvili to neviem inak napisat. POtrebovala som sa len vykecat Diky...

pre jemen

ide o to ze ked niekto zije dlhe roky na slovensku tak by sa patrilo aby rozpraval po slovensky... aj ty ked odides byvat do madarska, tak sa asi aj naucis ten jazyk, nebudes tam rozpravat po slovensky...

jemen

Tak mi vysvetli ty o co tu ide. Ste zaujati voci Madarom, ani neviete preco, podobne ako ožraty Slota, tiez nevie co kvaka s tym preslopanym mozgom. Vsak keby sa sem nastahovali taki Nemci alebo Rakusania, sprechenzie-ovali by ste jedna radost..

jemen

Vies co? Tak ked ta nabuduce zastavi Nemec a bude sa ta pytat na cestu k bratislavskemu hradu, vynadaj mu nech sa hajtrak nauci po slovensky!...phe!

vystrasena

pipina, napis prosim ta aspon okres...pod pojmom KE okolie si niekedy predstavim aj cely kraj. tak definuj prosim blizsie oblast, lebo som naozaj vystrasena!!!

kakaove mliecko

Uff,zeby ani v Jelke nevedeli riadne po Slovensky?No vidite,tak si podajte ich a nie stale nas uplnych juzanov :-D. Som zivym a zdaleka nie jedinym prikladom,ze slovencina je moj materinsky jazyk a ovladom ho perfektne
Ale Smejo!Dakujem ti pekne za inteligetny nazor.Vidite,da sa to povedat aj normalne!Ja sama s tym suhlasim a som velmi rada,ze sa tak vyjadril.Lebo podaktori kreteni dokazu cloveka zakopat narazkami pod zem a to nenavidim.Iba tu prudia zlu krv.Smejo, az raz zastavis a opytas sa na cestu mna, tak ti slubujem, ze ziadny problem mat nebudes ;).
P.S:Si si isty ze taki Americania maju predsudky?Lebo ja som hovorila z vlastnych skusenosti :-O...ze to beru uplne ok!Sama mam americkych znamych,ktori su odtial,neemigrovali tam a nemaju ziadny problem.Naopak sa na tom skvelo zabavaju,ze v Amerike najdu taliansku stvrt,cinsku,nemecku atd.Ze v Amerike maju celu Europu!To mi potvrdili viaceri a sama som tam bola.Oni nemaju moc predsudky,je im to uplne fuk;)(mozno tak predsudky na Arabske krajiny

smejo

No myslím že viacerí by si mali prečítať niečo z etnografie a potom hovoriť. A v Anglicku a Ameriku sú tiež predpojatí voči cudzincom ale hlavne tím ktorí sú v malom počte Američania sú voči Írom zhovievaví lebo ich tam je ako maku...a tiež vedia rozdávať na držku... No a môj zážitok z napr. z Jelky je taký že sme hľadali cestu ako sa dostať k mlynu a opýtali sme sa takej trojice a tam boli 2 mladí chalani asi 18 roční a jedna staršia pani asi 50-nička a ako to dopadlo? Mladí kukali vyhúknutí a mleli len po maďarsky a tá pani aspoň ako tak po slovensky povadala kadiaľ máme ísť. Takže kam to speje keď mladí nerozumejú..... Fajn nech sa hlásia ku komu chcú ale v štáte v ktorom žijú by mali ovládať úradný jazyk. A ten je slovenčina... Nič viac od nich nechcem. Doma nech si melú hoci aj po japonsky.

pre jemen

jemen, ked si v zahranici tak by si mal rozpravat jazykom ako ostatni... ked ide do Anglicka hovoris slovensky??? tak ked som na slovensku tak sa snazim rozpravat slvoensku a nie madarsky, aby mi aj ostatni rozumeli, ale to je jedno... 100 ludi 100 chuti

jemen

Desmodka teba by ani za hranice nemali pustat ked nehovoris ich jazykom. Sa spamataj zijeme v 21 storoci, Hitler uz davno zomrel :DDD Ty budes asi jeho skazeny potomok, geny neoklames. Ale chapem tvoje obavy, nevies kam patris, pretoze toto uzemie historicky patrilo Madarom, takze tazko povedat kde mas korene, ved teba ani neviem kam mam poslat, ja aspon do toho Madarska mozem ist a citit sa aj tam doma :-) Fuha, musis byt frustrovana..