ZACHRANILI SME SA PRED ZNASILNENIM

Príspevok v téme: ZACHRANILI SME SA PRED ZNASILNENIM
pipina

Fuuuu, aaaa, predychavam .
Zacnem asi takto, ze som sa bola prejst s kamoskou veccer okolo 9 vecer. Ako sme sa tak prechadzali zrazu vtichosti okolo kamosky asi 2cm presiel cyklista. Obratil sa a spytal sa nas kolko je hodin. Tak sme mu odpovedali na chvilu sa stratil v tme a potom sa obratil a spytal sa nas ako sa dostane ku kulturnemu domu. Tak sme mu odpovedali nech ide stale rovno a ze to uvidi. On odpovedal ze kde rovno. Bol strasne dotieravy a to sme ani netusili co to je za psychopata. Zacali sme sa bat, tak kamoska vybrala mobil z vrecka a robila sa, ze telefonuje. S bicyklom zacal okolo nas kruzit, zlakli sme sa a zacali utekat. Utekali sme ako o dusu, on samozrejme na bicykli za nami. Vysli sme takymi hore schodmi kde by sa s bicyklom len tazko dostal. Odisiel. Mysleli sme si, ze sme sa ho striasli. No zial, to sme si len mysleli. Pokracovali sme v ceste, on siel inou cestou. Vravim kamoske, ze podme dole tym kopcom ze niekto bude vonku sediet a ze sa k niekomu pridame. A ona ze nie nie, ze on tam bude dole lebo isiel tym smerom. Tak sme pokracovali dalej, zrazu pozerame pred seba stal pred nami. Obisiel celu dedinu aj tak nas nasiel . Zasa sme zacali utekat a uz sme aj volali kamosovi, nech pride ze sa nieco deje. Prisiel kamarat a jeho sme uz viac nevideli. Potom ten kamos odisiel a my sme sa pridali k takym chlapcom, porozpravali sme im to, no len si robili srandu a neverili nam. Kamoska isla domov, ja som ostala vonku sa poprechadzat s jednym kamaratom. Kecali sme a sla som domov asi okolo pol 1. Sla som sama domov, to som urobila prvy a posledny krat. Ale nastastie som dosla ziva a zdrava. A teraz sa dozviem ze ten psychopat znasilnil a rozbil hlavu jednemu dievcatu ? Teraz lezi v nemocnici. Ach boze, jedine kto ho videl som bola ja a kamoska. Este stale to predychavam. Mam strach sa vyjst z domu. Viem, ze je to dost komplikovane napisane, no v tejto chvili to neviem inak napisat. POtrebovala som sa len vykecat Diky...

boooze

sak ma len 17 rokov, nevie to tak este podat ako by sme chceli....
pipina, vsetko podrobne opis...vies, znie to dost vymyslene. keby si sa trosku posnazila, tak by sa tu k tebe inak spravali a urcite by ti aj pomohli!!

pipina

Prepac nechcela som ta urazit. viem ze to je napisane ako keby to pisal madar ale inak to som to nevedela napisat, trasu sa mi ruky pr pomysleni na to ze sme tak mohli skoncit ako ona. s rozbitou hlavou a znasilnenim v nemocnici

klidi

Tak o deviatej mas blby zazitok ktory ta vylaka a v ten isty vecer sa vracias domov o pol jednej SAMA? Ja by som tiez utekala domov ako tvoja kamaratka a mozno by som si aj panaka dala na ukludnenie. :o)
Ale hlavne - to ta ten kamarat nemohol odprevadit? Ked uz ste sa prechadzali tak dlho tak sa chlapec mohol poprechadzat este chvilu a ist s tebou!!!

agina

Ja zaostalejsia???? Ty to tu napises nejaky pribeh ako hotentot, v podstate sa nic nestalo, hned obvinis nejakeho cyklistu ze znasilnil nejaku babu a rozbil jej hlavu, pritom ani nenapises, odkial tieto informacie mas a cim to mas podlozene a ja som zaostalejsia?????
To mne skor pripada, ze mas asi 14 rokov....