psychicky labilna matka-nadavky

Príspevok v téme: psychicky labilna matka-nadavky
zuzana175

keby sa tu mam rozpisovat,tak sme tu do rana.takze k veci:uz je davno po prechode,stale ma strasne nalady,co jej nepasuje,tak zacne nervacit a kazdemu nadava.(skaredo nadava)ako moze matka vynadat dcere,ze je pi**??ked jej potom poviem,ako mi povedala,tak sa robi,ze ona tak skaredo mi nepovedala.co mam s nou robit?nebavi ma ju stale posluchat na slovo,aby zas nevybuchla ako sopka.ked jej poviem,nech ide k psychiatrovi,sak aj babka tam bola,tak ju ide porazit a zas ma svoje sceny..poradte mi.robia toto aj vase mamy?:(

zuzana175

matka urcite nema problem s otcom.ta ho nevytoci ani za svet,taky je on flegmatik.a on sa vie ovladat,nezacne do nej hukat.no ja uz chytam dobre nervy.dneska som cely den kurv* a pi**...a to len preto,ze som meskala par minut k robote.a cely den mam v pi** s prepacenim.tak mi to pokazi naladu,by ste neverili

4444

To, ze, niekto oplzlo nadava,nie je vec menopauzy,ale vychovy,charakteru a pod.Ked budete vo veku svojich mam,budete take iste,hormony si robia co chcu,dostavuju sa psychicke problemy,nemladne sa, ale starne a chemia niekedy nepomaha,alebo sa uzivat nemoze.Ak ste v tom vyrasatali,myslim,ze ste vulgarne nadavali,budete aj vy,len este o tom neviete.Je to hrozne ,ak matka sa takto chova k dcere,k detom.manzelovi,odsudzujem to.Bohuzial matka je ako spongia,z ktorej nasavame vsetko dobre aj zle,preto hovorim,ze mozno mnohe z vas budu take iste ako vasa matka,vsetko je o vztahoch v rodine po cely zivot,na to pridete az vtedy, az budete v prechode aj vy.SKUTOCNE JE TO VELMI TAZKE OBDOBIE V ZIVOTE ZENY,no zmienena pani moze mat aj vaznejsi problem a ten sa prave objavil v menopauze,moze ist o druh dusevnej schizofrenie.Treba vyhladat odbornu pomoc.

zlatino

suhlasim s mariou mozno ma problem aj s otcom anechce o tom hovorit amozo ju to trapit kedze nie si doma cez tyzden tak nevies ako ju vytaca a ci sa jej venuje atd.

dd

hmm...toto mi nieco pripomina..ked to tak citam, ako keby si pisala presne o mojej svokre:(( niekedy som z toho tiez slusne na nervy, je ako general, vsetko musi mat pod palcom a ked nie je podla nej, tak je peklo..co nam s manzelom porobila okolo svadby, sa neoplati ani pisat, lebo mnohi by tomu neuverili..a ked sme to minule spomenuli medzi recou-nasu svadbu-tak prekvapivo na mna kukala, ze co ona nam narobila aky humbuk okolo svadby..niekedy ju dokazem brat jednym uchom dnu a druhym von, ale aj tak mi je to strasne luto, ze je taka a dost sa tym trapim.snad len ozaj to, aby si si aj ty postavila medzi nu a seba pomyselny mur a nepocuvala ju.ine poradit neviem.a ak sa s priatelom naozaj lubite, urcite to zvladnete!drzim palceky, prip.ak chces, sa ozvi na mail..

moniqa87

teda ja nechcem drazdit, ale radsej mamu ktora chce mat vsetko ciste (aj ked to jasne prehana) ako taku co mam ja, co ma vsetko na haku a keby som ja neupratovala, tak ona zhnije v spine...
ale ako k tvojej mame, prajem vela stastia a nejak ju dostan k tomu doktorovi

zuzana175

dakujem maria,a aj vsetkym,co ste mi napisali.som rada,ze ste sa ozvali na moju temu.a ze som sa mohla niekomu vykecat.

zuzana175

a nemohla by som to spravit tak,ze ja pojdem k psychiatrovi,vysvetlim mu,o co ide a on by uz podnikol nejake kroky?