tehotna..alebo nie?

Príspevok v téme: tehotna..alebo nie?
ochboze

mozete mi niekto skusit povedat,kedy sa tu uz konecne prestane riesit tato tema?deti,nechapete ze zo vzduchu sa otehotniet nedaaaa?!!!nechapem na co zacinate tak skoro pohlavne zit,v 13 alebo 14 rokoch sexovat??co ste sa uplne zblaznili?sex je pre dospelych ludi,ktori dokazu niest dosledky svojich cinov,nie pre deti:((

silvikl

ahoj jela no ja som asi pred tromi mesuiacmi isla doma na zdravie.sk,otvoril mi,dala som si že forum a potom mi vypisalo,ze proste mam pristup zablokovany...trapne..enchapem..ze som porusovala podmienky opakovane..ale neviem ake..a v tom case som sem skoro nic nepisala!

jela.

silvi alebo niekto iný, to sa dá že zablokovať prístup na toto fórum? a aké porušenie pravidiel sa musí spraviť aby ťa zablokovali. veď keď nenadávaš, nehrešíš, tak ako ináč porušíš pravidlo? a že jeden prispievateľ píše pod viacerými nickmi je normálna vec. a ako ťa zablokujú? to nevieš otvoriť stránku?

ochboze

to moniqa87: a na co vnutromaternicove teliesko?ved sa da sexovat aj bez kondomu a bez toho aby si otehotnela..ale ty asi chces aby sa mohol partner do teba urobit..a kde studujes?

moniqa87

no ja nechcem brat hak vecne, len kym fakt nemozem riskovat tehotenstvo, teda kym studujem a potom, potom by uz dieta problem nebolo a neskor by som si dala vnutromaternicove teliesko nech do seba uz tolke tabletky netlacim, asi takl vam poviem....

ochboze

no neviem ci ju nahodou neberie aj ta moja kamoska..predpisal jej taku nejaku slabsiu alebo ako to nazvat,aby to nebol odrazu taky zasah do organizmu,tiez mi hovorila ze ma teraz o dost slabsie kramy a kratsie

silvikl

aj mne byvalo prve mesiace zle,ale teraz je to uuuplne super..ani som nepribrala a ked chcem schudnut,tak to v phoode ide,ale nechudnem,len to ide samo,bo som v robote..ja beriem Novynette a je myslim zevelmi dobra..premysli si to :-)

ochboze

hej:)kvoli tomu ze som zabudliva a tiez sa bojim nejakych vedlajsich ucinkov alebo ze by som pribrala,schudla alebo nieco podobne..vraj hak ovplyvnuje aj chut na sex a ja nechcem mat nechut na sex..:Da kamoska co berie hak tak cca pol roka, mala dost problemy s tym ze jej byvalo zle

silvikl

ale neboj :-) ja etraz beriem HAK stale,lebo nechcem kramy...a ked zabudnes tabletku,nic sa nedeje...das si na druhy den..ja mam nastaveny budik...a preco nechces brta HAK?iba kvoli tomu?

ochboze

babeny lenze ja nechcem brat hak:Pmozno o par rokov...aj ked je pravda ze hak je uplna istota ze neotehotnies,poznam sa a viem ze by som zabudla dat si tabletku a potom by som z toho bola poriadne vystrasena ze co teraz:D

silvikl

pisem z roboty :-) moniqa87 : to je spravne,presne ako ja :-) tak by to mali robit vsetky..lebo ked sa pokurví s jedným,je jasné,že aj s druhým,tak nech si radšej dá HAK..aj keď...13 14ky este nemozu antiku..