Beh a chudnutie

mizantka

mozte mi opisat, ako sa robia tie vypady?? teraz som v uk,tak toho moc nenabeham a nenaposilujem.len ten pilates z emmy.je to celkom zaujimave a ukazalo mi to, ze sa mozem prekonat a riadne natiahnut tie nohy :) i ked nie hned.
a co sa tyka behu, podla mna je super

silvikl

ZH-ziar nad hronom
ee doktor nie,to je taky pristroj na to este si to nevidela?normalna zena to bola,to su take nohavice....a je to fakt super :-) trva to 45 minut.

lymfa

silvikl: na polikliniku? hm, tak to neviem ako to myslis.. a kto ti to robil? ako aky doktor alebo co? :) a ZH, napises cely nazov? :) sry, ze ta tolko otravujem :)

silvikl

lymfa:ja som zo ZH no ja som chodila na to na polikliniku,v kozmetickom by to mali mat,ale podla mna to tam bude rahsie...

lymfa

presne tak som to myslela :) ok diky :) a odkial si? neviem, ci tu zozeniem nieco take.. robia to v obycajnom kozmetickom studiu?

silvikl

Lymfa: no jedno sedenie u nas stoji 100 sk,ale to je myslim normalne,pretože všade to tak je,mozno aj viac.a za ten pocit to stoji.ee,nechudla som,co ja viem,chcela som len spevnit a to islo samozrejme aj daco dole,za dva mesiace som schudla 4 kila,mala som 58kg,teraz mam 51 kg,som vysoka 168cm,pas-62 a boky 91cm. ci ako si to chcela?

silvikl

ahoj linda23 tak akože poviem Ti že tie dvdčka čo boli v emme su podla mna riadna blbost.ja cvicim podla knizky.ked som vyskusala to dvd,bolo to hrozne,a ked si predstavim cloveka co fakt nikdy necvicil napr.tak je to este horsie,vobec to nieje rozdelene na zaciatocny program,ktory cvicis mesiac,potom je pre mierne pokrocilych a tak..ta knizka je super,este som ju videla v obchodoch,ja ju mam uz dva roky.

lymfa

silvikl
kolko ta vysla ta lymf. drenaz za cele leto? a este ty si chudla? ak ano, z kolkych kg si schudla na kolko? a este mozem poprosit aj vysku a miery pred a po chudnuti? :) vdakaa :)

linda23

silvikl, chcem sa ťa spýtať, ako cvičíš pilates, chodievaš na nejaké cvičenia, alebo podľa nejakého dvd? pretože ja mám doma akurát tie dvd čo nedávno vychádzali v časopisoch...neviem či vieš čo myslím-napr. emma, plus,atd... skúšam to, ale zatiaľ nevidím nejaké výsledky...podľa čoho cvičíš ty?