Co znamena tato diagnoza?

bobika.

Leni, mne to odporučil lekár kvôli tomu, že to má tendenciu rásť a ne vieš nikdy ako sa to začne správať. Ja som to mala tesne pod bradavkou na pravom prsníku, takže rez mam pod bradavkou a absolútne neviditeľný. tak neviditeľný, že ani plastický chirurg ho nezbadal keď som si dala pred 4 rokmi zväčšiť prsia:). Takže vidíš, nie je to nič hrozné. Operovali ma v celkovej anestéze a asi to netrvalo dlho lebo som nemala silnú narkózu keďže mi nebolo vôbec zle po prebudení. V nemocnici som bola 1 noc. Tak sa neboj a držím palec.

leni12

bobika ano uz som to kukala na nete, presne to je to!!! no a preco ti to odporucil vybrat...ako to vlastne prebieha, v celkovej anesteze? je potrebne to dat von? a ostala ti nejaka viditelna jazva?
dufam ze sem este nakuknes

bobika.

Leli, nie je to fibroadenóm? Ak áno, to som mala aj ja asi v 20 rokoch a tu som. Ja som si ho síce dala vybrať ale len koli tomu, že mi to odporučil lekár. A teraz som absolútne fit(teda klop, klop, klop).

leni12

no uz som doma, zo sona, o tri mesiace mam kontrolne...dr co mi to robila si mysli ze je to nejaky fibramato...(neviem co dalej, nepatam si to-nezhubny nador)alebo zvacsena zlaza, na omak jej to pripada ako to prve ale na sone to az tak dobre nevidno...
pytala som sa jej ze co s tym, a povedala mi ze uvidime o tri mesiace, ze si to mozem dat vybrat alebo to budeme sledovat...
RNG naozaj moze pomoct bratie lecitinu?????????

RNG

dievcata, tukove hrcky a zapchate napuchnute zlazy sa daju pomerne dobre odstranit pouzivanim lecitinu a pripadne branim extra jodu.

wowo

Neboj aj ja mam hrcku tumor a je to vazivo. Ale velmi som sa bala....V tvojom veku je to strasne malo pravdepodobne.

leli12

ok, dakujem Vam...viete trosku ma to vystrasilo, necakala som nieco take, isla som len na preventivnu prehliadku...
mam 25 rokov...
mimochodom ja som si to nahmatala asi pred necelymi dvoma rokmi a isla som teda ku svojej gynekologicke a ta mi povedala ze to mam len zvacsne zlazy pred menzesom...a teraz mi na to iste napisala toto...no hmm,tak predtym zevraj o nic neslo a teraz...
ano budem pozitivne mysliet a vrela vdaka za podporu
yuya dakujem za tu neregiu, potesi