vratit sa k byvalemu alebo..?prosiim poradte:((

Príspevok v téme: vratit sa k byvalemu alebo..?prosiim poradte:((
rrose

ahojte prosim poradte mi:´((zajtra sa mam po 2 mesiacoch stretnut s mojim byvalym.Chodili sme spolu skoro tristvrte roka a bol prvy ktoreho som naozaj milovala.Mam 19 rokov a ako som spominala rozisli sme sa pred 2 mesiacmi.On ma 21.Hned potom ako sme sa rozisli som sa zoznamila s muzom,ktory ma 26,mame normalne plnohodnotny vztah so vsetkym co k tomu patri,ale stale citim ze to nie je ono.Nie je to take ako ked som bola s tym mojim prvym,21 rocnym.Mozno je to tym,ze s tym starsim sme spolu necele 2 mesiace a vsetko potrebuje cas a asi aj nas vztah.Lenze viem,ze ten moj byvaly bude na mna naliehat,pisal mi aj ako mu chybam,bozky dotyky atd...a to boli len sms.Zajtra bude na mna urcite naliehat aby som sa k nemu vratila.A ja neviem co mam robit:((mam sa vratit k byvalemu s ktorym som prezila najkrajsie chvilky zivota alebo mam ostat s mojim terajsim priatelom aj ked citim ze to zatial nie je ono?
:((prosim poradte dakujem velmi pekne

rrose

s tym terajsim nie som od vcera poobedia v kontakte,mame dost komplikovany vztah a hadali sme sa vcera,mam taky pocit ze mi stale tlaci do hlavy kaleraby,len mu nemozem zatial nijak dokazat ze mi vkuse klame

DESmodka

rrose to je tazko ti radit co robit, ja by som tomu dala cas, nechala ho tak a uvidis co sa bude diat, ale to vsetko zalezi od teba... a co ten terajsi??

rrose

mozno ze aj on to tak bral alebo pochopil ako krasne ukoncenie,ale ja nie,praveze naopak,chapala som to ako znak toho ze ma ma stale rad a chce byt znova so mnou:´(najhorsie bolo prezit chvilky ked sme vcera chodili po tych miestach kde sme chodievali vtedy ked sme boli spolu a spominali sme na to,ako nam bolo spolu dobre:´( ja som sa vcera snazila drzat si od neho odstup,ale city boli silnejsie ako rozum:(((nechapem preco mi potom pisal tie sms ze mu cela chybam atd.ked so mnou nakoniec asi nic nechce mat
:´(zahraval sa s mojimi citmi:(

DESmodka

z vlastnej skusenosti :)... ale ja som sa s nim vyspala len preto ze som to chcela, nechcela som aby sme sa dali do kopy... proste chcela som aby sme to len tak pekne ukoncili :), mam ho rada este aj dodnes... neprestanem ho mat rada... ale samozrejme ze odtial potial :)... rrose malo sa to tak stat... nebud na seba nahnevana... stalo sa uz sa neodtane nechaj tomu cas...

rrose

to DESmodka:a podla coho si to predpokladala?
:(nepovedal mi na to nic a potom uz bezal na taxik:(je mi z toho celeho na nic,neviem ci z neho alebo zo mna,alebo obidvoje ale dostavam sa uz do depresie:´((neviem co mam robit:(

DESmodka

rrose no ja som aj predpokladala ze sa s nim vyspis :).. a co ti on na to povedal ked si mu povedala "myslis ze inak by som sa s tebou teraz milovala?"??

rrose

no zo stretnutia ktore som planovala tak na max.2hodky,vzniklo stretnutie take,ze sme boli spolu 11 hodin,stretli a privitali sme sa ako kamarati,isli sme si sadnut do jednej kaviarnicky tam sme si dali drink a pokecali sme spolu ako sa mame,co sme robili pocas tych 2mesiacov,s tym ze sa pytal ci niekoho teraz mam,tak som mu uprimne povedala o tom 26rocnom chlapovi..to sme stale kecali ako kamarati nic sme neriesili aj ked sme k sebe citili obaja pritazlivost,tak sme to jednoducho potlacali...potom sme sli do jedneho parku s tym ze sme spolu znova kecali,medzitym mi volal ten 26rocny a mala som s nim taku malu vymenu nazorov...moj byvaly to bral v pohode,jednoducho ako moj kamarat a snazil sa ma nejako podporit a zdvihnut mi naladu,lebo som bola po tom telefonate taka sklesnuta a na to sme sa objali,to bolo asi to co ma uplne zlomilo,chytila som mu ruku,priznavam ze prva:(a potom to len pokracovalo tak ze sme v tom parku vyzerali ako daky zamilovany parik.Potom sme si sli znova sadnut do inej kaviarne,pritom pocas cesty do tej kaviarne som mu drzala ruku a po case som zistila ze jemu sa to zjavne nepaci,tak som mu povedala,ze ked nechce ja ho za tu ruku nemusim drzat,tak sme zasa sli ako dvaja kamarati.V tej kaviarni sme zasa kecali o vselicom moznom,az mi nedalo a som sa ho spytala,cim mam byt teda s tym 26rocnym.Povedal mi na to,ze jeho do toho nic nie je,lebo s tym nema nic spolocne.este napr.povedal,ze odkedy sme sa rozisli tak s nijakou babou nic nemal.V tej kaviarni som videla,ze so mnou asi uz nic nebude chciet mat.Ked sme potom isli na zastavku a aj na zastavke sa ku mne spraval ako ku svojej priatelke,to iste aj pocas cesty busom,najprv som na to nereagovala,potom som sa tomu podvolila:(no a nakoniec sme sa spolu milovali a ked siel domov,povedala som mu ze:stale ta milujem :(( a on to ukoncil vetou:to myslis vazne??:´(tak som mu povedala:myslis ze inak by som sa s tebou teraz milovala?...
citim sa ako najvacsia krava a neviem co to malo z jeho strany cele znamenat:´((

rrose

vcera sa to stretnutie trocha skomplikovalo:(a dopadlo to tak ako necakal ani jeden z nas:(a myslim ze pre mna horsie ako pre neho,nemala som sa s nim vobec stretnut:´(((